Bu taşınabilir projektörü ve ekranı 230 $’a alın

TL;DR: 13 Ağustos’tan itibaren Wemax Go projektörü ve 40 inç taşınabilir ekranı sadece 229,99 USD’ye alın — bu %66 indirim demektir. Bu yaz, bunun gibi harika şovlar ve filmler gördük. Güzelleştiğim Yaz Ve Barbieancak daha çok bir korku hayranıysanız, muhtemelen dört gözle bekliyorsunuzdur. X gördüm Ve Sinsi: Kırmızı Kapı. Ve bu filmleri izlemenin ev sineması […]

Bu taşınabilir projektörü ve ekranı 230 $’a alın

TL;DR: 13 Ağustos’tan itibaren Wemax Go projektörü ve 40 inç taşınabilir ekranı sadece 229,99 USD’ye alın — bu %66 indirim demektir.


Bu yaz, bunun gibi harika şovlar ve filmler gördük. Güzelleştiğim Yaz Ve Barbieancak daha çok bir korku hayranıysanız, muhtemelen dört gözle bekliyorsunuzdur. X gördüm Ve Sinsi: Kırmızı Kapı. Ve bu filmleri izlemenin ev sineması kurulumundan daha iyi bir yolu var mı? Düşündüğün kadar pahalı olmak zorunda değil.

Bu Her Yerden İzle Paketini aldığınızda, Wemax Go projektörü ve 40 inç taşınabilir ekranı yalnızca 229,99 ABD dolarına (kayıtlı 679,97 ABD doları) alırsınız. Ardından, oturmak için rahat bir yere ve size katılacak arkadaşlarınıza veya ailenize ihtiyacınız var (eğer bu size göreyse).

Kendi film ve oyun gecelerinizi yaratın

Indiegogo’da başarıyla finanse edildi, Wemax Go projektör cebinize sığacak kadar küçüktür ve güç için yalnızca bir kablo gerektirir. Kurduktan ve filminiz gitmeye hazır olduktan sonra, telefonunuzu, bilgisayarınızı veya konsolunuzu projektöre bağlayın — projektörün kendi WiFi veya HDMI, USB veya USB-C kablolarıyla kablosuz olarak eşleştirin.

Kablosuz bağlantı, projektörü bir arkadaşınızın evine veya hatta dışarıda arabalı tarzı bir film kurulumu kurmak istediğinizde kullanışlıdır. Bilgisayarınızın ekranını projektöre aktarırsanız oyun geceleri de oluşturabilirsiniz — dışarıda Mario Kart oynadığınızı hayal edin Ve büyük bir ekranda.

Sorunsuz, basit kurulum

Yeni projektörünüzü hangi yüzeylere yansıtabileceğiniz konusunda endişeleniyor musunuz? Hiç sorun değil — bu paketle 40 inçlik bir taşınabilir ekrana sahip oluyorsunuz. Yukarı çekilebilen tasarımı ve alüminyum çerçevesi onu ultra hafif, kompakt ve bağımsız hale getirir.

Ekranı masa üstü, zemin, kaldırım ve hatta dışarıdaki düz bir çim parçası gibi herhangi bir düz yüzeye çekin. Ardından, projektörünüzü kurun ve filmi döndürün.

film izlemek veya en sevdiğiniz programı art arda izlemek için en iyi kurulumu edinin: Wemax Go Projektör ve 40 İnçlik Taşınabilir Ekran, şimdi sınırlı bir süre için yalnızca 229,99 ABD Doları (kayıtlı 679,97 ABD Doları).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory