Yenilenmiş iPad Pro fırsatı: 500 dolardan fazla tasarruf edin

TL;DR: 23 Temmuz itibarıyla yenilenmiş bir iPad Pro’yu (128 GB, WiFi) 749$ yerine yalnızca 231,99$’a satın alabilirsiniz — bu %69’luk bir tasarruftur. İşinizi, yayın akışınızı veya kıyameti koparan sosyal medyanızı her yere yanınızda götürmek istiyorsanız, yüksek kaliteli bir tablete yatırım yapmanın zamanı gelmiş olabilir. Ancak bu, yenilenmiş elektronik pazarı sayesinde büyük paraları harcamanız gerektiği anlamına […]

Yenilenmiş iPad Pro fırsatı: 500 dolardan fazla tasarruf edin

TL;DR: 23 Temmuz itibarıyla yenilenmiş bir iPad Pro’yu (128 GB, WiFi) 749$ yerine yalnızca 231,99$’a satın alabilirsiniz — bu %69’luk bir tasarruftur.


İşinizi, yayın akışınızı veya kıyameti koparan sosyal medyanızı her yere yanınızda götürmek istiyorsanız, yüksek kaliteli bir tablete yatırım yapmanın zamanı gelmiş olabilir. Ancak bu, yenilenmiş elektronik pazarı sayesinde büyük paraları harcamanız gerektiği anlamına gelmez.

Den başka e-atıkları önleme, ayrıca yenilenmiş bir model satın alarak büyük para tasarrufu yapacaksınız. Ve şu anda burada sınırlı bir süre için yalnızca 231,99 ABD Doları’na (kayıtlı 749 ABD Doları) yenilenmiş bir Apple iPad Pro 9.7″ kazanabilirsiniz.

Apple iPad’lerin bir lejyon fanatik hayranı bir araya getirmesinin bir nedeni var – günlük eziyeti biraz daha kolaylaştırabilirler. Taşınabilir, her yere götürülmesi kolay bir gövdede bir dizüstü bilgisayar gibi güçle dolu olan iPad, hareket halindeyken çalışmanıza veya oyun oynamanıza olanak tanır. Bu özel iPad Pro modeli, içeriği çarpıcı ayrıntılarla kontrol etmenizi sağlayan 9,7 inçlik bir retina ekrana sahiptir. 128 GB dahili depolama, önemli dosyalarınızı doğrudan cihazda güvenle saklayabilmenizi sağlar.

Çalışmadığınız zamanlarda dahili 12 MP iSight kamera ile anılar biriktirebilir veya 5 MP FaceTime HD kamera ile sevdiklerinizle iletişim halinde kalabilirsiniz. Ve tek bir şarjla on saatlik pil ömrü sunduğundan, elektrik prizine bağlı kalmak zorunda kalmadan tüm bunları yapabilirsiniz.

Bu özel modele “B” notu verildi; bu, şevde veya kasada hafif bir aşınma veya gövdede hafif çizikler veya ezikler görebileceğiniz, ancak performansın etkilenmemesi gerektiği anlamına gelir.

Sınırlı bir süre için 231,99 ABD dolarına (yaklaşık 749 ABD doları) satılan bu yenilenmiş 9,7 inç Apple iPad Pro ile işlerinizi normal fiyatın çok daha ucuza yapın.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory