Bu zaman yönetimi uygulaması ömür boyu sadece 30$’dır

TL;DR: 18 Ekim’den itibaren yalnızca 29,99 $ karşılığında Rizen Uygulamasına ömür boyu abone olun – bu %50 indirimlidir. Kabul edelim, bugünlerde hepimiz kişisel bir asistana ihtiyaç duyabiliriz. Yoğun çalışma programlarından sosyal katılımlara, aile yükümlülüklerini koordine etmeye ve ötesine kadar günlük olarak takip edilecek çok şey var. Bir randevuyu kaçırdıysanız veya son teslim tarihine yetişemediyseniz ve […]

Bu zaman yönetimi uygulaması ömür boyu sadece 30$’dır

TL;DR: 18 Ekim’den itibaren yalnızca 29,99 $ karşılığında Rizen Uygulamasına ömür boyu abone olun – bu %50 indirimlidir.


Kabul edelim, bugünlerde hepimiz kişisel bir asistana ihtiyaç duyabiliriz. Yoğun çalışma programlarından sosyal katılımlara, aile yükümlülüklerini koordine etmeye ve ötesine kadar günlük olarak takip edilecek çok şey var. Bir randevuyu kaçırdıysanız veya son teslim tarihine yetişemediyseniz ve zaman yönetimi departmanında biraz yardım almayı dilediyseniz, Rizen Premium ideal olabilir.

Rizen Uygulaması yalnızca tüm önemli görevlerinizi yerine getirmenize yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda hayatınızın biraz daha sorunsuz geçmesini sağlayacak yararlı alışkanlıklar üzerinde çalışmanıza da yardımcı olmak için tasarlandı. Şu anda burada sınırlı bir süre için yalnızca 29,99 ABD Doları (normal 59 ABD Doları) karşılığında ömür boyu abonelik kazanabilir ve yardımından yararlanabilirsiniz.

Cebinizde kişisel bir asistanınızın olduğunu hayal edin. Rizen bu şekilde çalışır; hedeflerinize ulaşmanıza ve sorumluluklarınızı yerine getirmenize yardımcı olacak yeni uygulamanız olarak hizmet eder. Bu Kaizen temelli (Japonca terim şu anlama gelir: daha iyiye veya sürekli iyileştirmeye yönelik değişim) alışkanlıklar ve görev yöneticisi, günlük rutininizde yalnızca küçük değişiklikler gerektirerek bazı olumlu değişiklikleri aşılamaya hazırdır.

Yararlı araçlar arasında mı? Bir alışkanlık izleyici, uygulamak istediğiniz herhangi bir alışkanlığı izlemenize ve zaman içindeki ilerlemenizi kontrol etmenize olanak tanır. Uygulamak istediğiniz yürüme alışkanlığı hakkında bir hatırlatmaya mı ihtiyacınız var? Bu yılki öğrenim hedeflerinize ulaştığınızdan emin olmak mı istiyorsunuz? Ayrıca doğru yolda kalmanıza yardımcı olacak bir bildirim ve hatırlatma aracı da bulunmaktadır.

Yoğun programınızı yönetmek söz konusu olduğunda Rizen, yapılacaklar listenizi önceliklendirmenize, görevleri daha küçük adımlara ayırmanıza ve ilerlemenizi takip etmenize olanak tanır. Bu ömür boyu abonelik aynı zamanda takvim entegrasyonuyla birlikte gelir; böylece onu iCal veya Google Takviminizle kolayca senkronize edebilirsiniz.

Sınırlı bir süre için yalnızca 29,99 ABD doları (normal 59 ABD doları) olan bu ömür boyu Rizen Premium aboneliğiyle hayatınızı yakından takip edin ve ekstra pozitiflik aşılayın.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow