Bütçenizi Zorlamayacak 12 Muhteşem Tuner Araba

Wankel döner motorunu üreten ve pazarlayan tek modern şirket olarak Mazda her zaman biraz aykırı olmuştur. Yine de, RX-8 ve selefi RX-7, üçgenlerle sihir yapabilen niş akortçular tarafından seviliyor. Döner bir motoru bir proje olarak üstlenmeyi istemek özveri ve fanatizm gerektirir. Ama doğru bildiğin zaman, onun gibisi yok. RX-8, popüler RX-7’nin halefidir ve bugün kolayca […]

Bütçenizi Zorlamayacak 12 Muhteşem Tuner Araba

Wankel döner motorunu üreten ve pazarlayan tek modern şirket olarak Mazda her zaman biraz aykırı olmuştur. Yine de, RX-8 ve selefi RX-7, üçgenlerle sihir yapabilen niş akortçular tarafından seviliyor. Döner bir motoru bir proje olarak üstlenmeyi istemek özveri ve fanatizm gerektirir. Ama doğru bildiğin zaman, onun gibisi yok. RX-8, popüler RX-7’nin halefidir ve bugün kolayca ve uygun maliyetle elde edilebilen tek döner spor otomobildir. Ancak bir kez sahip olduğunuzda, satış sonrası destek güçlü olmaya devam eder.

Valflerin ve eksantrik millerinin olmaması nedeniyle, bir dönüşün ayarlanmasına odaklanılması, motora mümkün olduğu kadar çok hava ve yakıtın sıkıştırılmasıdır. Bir RX-8 için en iyi yükseltmeler, bir ECU flaşı ile birlikte yükseltilmiş giriş, egzoz ve ateşleme sistemini içerir. RX-8 köşelerden itildiğinde parladığından, kullanımı iyileştirmenin kolay ve uygun fiyatlı bir yolu, bir dizi sarmal takmaktır. Ayrıca, çevrimiçi perakendeciler, örneğin Mazdatrix Ve Yarış Ritmi Döner performansta uzmanlaşın ve yükseltmeler ve kurulum için birçok kılavuz içerir.

RX-8, yüksek müzayede değerleri ile geleceğin klasiği olabilecek bir otomobil, ancak bu henüz gerçekleşmedi ve uygun fiyata alınabilir. Olağanüstü iyi korunmuş arabalar dışında, kullanılmış RX-8 modelleri 5.000 ila 10.000 ABD Doları arasında kolaylıkla bulunabilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow