Bugün Samsung Galaxy Watch 6 Classic’te rekor 105 $ nasıl tasarruf edilir?

Kaitlyn Cimino / Android Otoritesi Samsung’un Kara Cuma indirimi zaten takdire şayan, ancak amiral gemisi cihazlarda biraz daha fazla tasarruf etmek için kullanabileceğiniz ekstra bir ipucu var. Samsung Shop Uygulaması, güzel Samsung Galaxy Watch 6 Classic de dahil olmak üzere değeri 250 ABD dolarının üzerindeki ürünlerde ilk satın alma işleminizde 25 ABD doları indirim sağlar. […]

Bugün Samsung Galaxy Watch 6 Classic’te rekor 105 $ nasıl tasarruf edilir?

Kaitlyn Cimino / Android Otoritesi

Samsung’un Kara Cuma indirimi zaten takdire şayan, ancak amiral gemisi cihazlarda biraz daha fazla tasarruf etmek için kullanabileceğiniz ekstra bir ipucu var. Samsung Shop Uygulaması, güzel Samsung Galaxy Watch 6 Classic de dahil olmak üzere değeri 250 ABD dolarının üzerindeki ürünlerde ilk satın alma işleminizde 25 ABD doları indirim sağlar. Bu tasarrufları şu anda mevcut olan 80 dolarlık rekor Black Friday indirimiyle birleştirirseniz, üst düzey akıllı saatin 43 mm’lik modeli sadece 294,99$.

Uygulamadan ilk kez alışveriş yaptığınızı varsayarsak, toplam 105 dolarlık bu fiyat düşüşü Galaxy Watch 6 ve 6 Classic’in diğer modelleri için de geçerli. Aşağıdaki widget’a bastığınızda uygulamaya gitme veya uygulamayı indirme seçeneği sunulur. Bundan sonrası basit bir seyir.

Samsung Galaxy Watch 6 KlasikSamsung Galaxy Watch 6 Klasik
AA Tavsiye Edilir

Samsung Galaxy Watch 6 Klasik

Dönen taç geri döndü

Samsung Galaxy Watch 6 Classic, dönen bir çerçeveye sahiptir! Temel Galaxy Watch 6’dan daha iyi donanıma sahip olan Classic modeli, güncellenmiş etkinlik takibi, iyileştirilmiş sağlık özellikleri ve mobil ödemeleriniz için eksiksiz Samsung Cüzdan uygulamasına sahip güçlü bir saattir.

295 $, giyilebilir cihaz için alabileceğiniz en iyi fiyat bile değil, çünkü dikkate alınması gereken gelişmiş Black Friday takas kredisi de var. Önceki cihazlarınızdan yükseltme yapıyorsanız, toplam tutarınıza 250$’a kadar ek bir indirim katabilirsiniz. Toplamda 100 dolardan daha az ödeme yapmanız çok olası. 2023’ün en çok aranan akıllı saatlerinden biri için fena değil.

Başlamak için yukarıdaki widget’a dokunun ve Kara Cuma indirimlerinin iş kısmında olduğumuzu, dolayısıyla zamana karşı olduğunuzu unutmayın.

Bugün Samsung Galaxy Watch 6 Classic’te rekor 105 $ nasıl tasarruf edilir?

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow