Bugünün Wordle Cevabı #512 – 13 Kasım 2022 Çözümü ve İpuçları

Günümüzün Wordle bulmacasının (#512 – 13 Kasım 2022) çözümü anlamsız. Bir şey anlamsızsa veya biri anlamsız davranıyorsa, derinlik veya madde eksikliği gösteriyorlar. Kelime çoğunlukla bir sıfat olarak kullanılır, ancak bir isim olarak da kabul edilebilir, bu nedenle umut verici bir konuşmanın anlamsızlığa dönüştüğü söylenebilir. Kelimenin çok özlü bir etimolojisi vardır – orijinal bir Latince “inanis” […]

Bugünün Wordle Cevabı #512 – 13 Kasım 2022 Çözümü ve İpuçları

Günümüzün Wordle bulmacasının (#512 – 13 Kasım 2022) çözümü anlamsız. Bir şey anlamsızsa veya biri anlamsız davranıyorsa, derinlik veya madde eksikliği gösteriyorlar. Kelime çoğunlukla bir sıfat olarak kullanılır, ancak bir isim olarak da kabul edilebilir, bu nedenle umut verici bir konuşmanın anlamsızlığa dönüştüğü söylenebilir. Kelimenin çok özlü bir etimolojisi vardır – orijinal bir Latince “inanis” kelimesine kadar uzanır, bu da boş veya boşluk anlamına gelir (aracılığıyla). etimoloji).

Bulmacayı bugün WordleBot’tan bir adım daha hızlı çözdük. Açılış tahmin kelimemiz, kaldırma, şanssızdı – hala 243 olası seçenek vardı! Ama bir sonraki akşam yemeği kelimesini tahmin ettikten sonra, bu sayı üçe düştü ve sonra doğru (ve şanslı) bir üçüncü tahmin yaptık. Bu, art arda ikinci gün, üç denemelik bir zafer elde edeceğimiz anlamına geliyor. Umarız daha da iyi şanslar yaşarsınız.

Teknory