Call Of Duty: Modern Warfare III, 10 Kasım’da Geliyor

Call of Duty Modern Warfare III, 10 Kasım’da piyasaya sürülecek ve bugün yeni bir fragmanda en kısa dalgaları aldık. Activision, oyunun çevrimiçi olarak sızdırılmasının ardından geçen hafta bugünkü açıklamayı doğruladı. Teaser, çıkış tarihi dışında devam edecek pek bir şey sunmuyor; platformlar duyurulmadı, ancak olağan şüphelilerde olacağını tahmin ediyoruz. Sledgehammer Games dizginleri eline alıyor ve onu […]

Call Of Duty: Modern Warfare III, 10 Kasım’da Geliyor

Call of Duty Modern Warfare III, 10 Kasım’da piyasaya sürülecek ve bugün yeni bir fragmanda en kısa dalgaları aldık. Activision, oyunun çevrimiçi olarak sızdırılmasının ardından geçen hafta bugünkü açıklamayı doğruladı.

Teaser, çıkış tarihi dışında devam edecek pek bir şey sunmuyor; platformlar duyurulmadı, ancak olağan şüphelilerde olacağını tahmin ediyoruz. Sledgehammer Games dizginleri eline alıyor ve onu Infinity Ward tarafından yapılmayan ilk Modern Warfare oyunu yapıyor (ancak tüm Call of Duty stüdyolarının eğiliminde olduğu gibi yine de yardımcı oluyor). Sledgehammer’ın son girişi 2021’deki Call of Duty: Vanguard idi ve aynı zamanda İkinci Dünya Savaşı ve Advanced Warfare’i de geliştirdi.

Bu arada, Modern Warfare II incelememize göz atmayı ve bu oyunun ve Warzone’un aşağıdakiler gibi yeni ünlü operatörler biçiminde içerik güncellemeleri almaya nasıl devam edeceğini okuduğunuzdan emin olun. Snoop Dogg ve Nicki Minaj. Devam eden Microsoft/Activision satın alımının bir parçası olarak Sony’nin franchise’ı önümüzdeki on yıl boyunca PlayStation’da tutmak için Microsoft ile nasıl bir anlaşma imzaladığını da okuyabilirsiniz.

Teknory