Yurt dışından Max nasıl izlenir

%49 TASARRUF EDİN: Akış dostu bir VPN ile Max aboneliğinizin engelini kaldırın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan bir para iade garantisi içerir. HBO Max öldü, yaşasın Max. Bu “yeni” yayın hizmeti, HBO Max ve […]

Yurt dışından Max nasıl izlenir

%49 TASARRUF EDİN: Akış dostu bir VPN ile Max aboneliğinizin engelini kaldırın. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan bir para iade garantisi içerir.


HBO Max öldü, yaşasın Max.

Bu “yeni” yayın hizmeti, HBO Max ve Discovery+ içeriklerini birleştirir. HBO Max’e zaten aboneyseniz, yeni bir akış hizmeti ekleme konusunda endişelenmenize gerek yok. Sıralandın. Discovery+ abonesiyseniz, içeriğine erişmek istiyorsanız Max’e kaydolmanız gerekir.

Max, yalnızca belirli sayıda ülkede kullanılabilir; bu nedenle, buna dahil olmayan birçok ülkeden birinden oturum açmak istiyorsanız liste(yeni bir sekmede açılır), bağlanmak için bir VPN kullanmanız gerekecek. Neyse ki, süreç hızlı ve kolaydır.

Dünyanın herhangi bir yerinden Max’in engellemesi nasıl kaldırılır

Max’in coğrafi kısıtlamalarını aşmak ve Max’in engelini dünyanın herhangi bir yerinden kaldırmak için şu adımları uygulamanız yeterlidir:

 1. Bir VPN’e kaydolun

 2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Max’i destekleyen bir ülkedeki bir sunucuya bağlanın

 4. Dünyanın her yerinden Max’e bağlanın

Henüz bir Max hesabınız yoksa ve desteklenmeyen bir yerden abone olmayı umuyorsanız, bir Amerikan kredi kartı veya hediye kartı kullanarak yeni bir hesap oluşturmanız gerekir. Bu süreç daha karmaşıktır:

 1. iOS/Android cihazınızda tercih ettiğiniz VPN’i açın ve ABD’deki bir sunucuya bağlanın

 2. Bir Apple Kimliği/Google Play hesabı oluşturun

 3. Hesabınızı uygulama mağazasında kaydedin

 4. Max uygulamasını indirin ve yükleyin

 5. E-posta adresiniz ve şifrenizle Max uygulamasında yeni bir hesap oluşturun

 6. PayPal hesabınızla ödeme yapın

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak çoğu cömert para iade garantisi sunar. Bu garantileri kullanarak Max aboneliğinizin blokesini kaldırabilir ve desteklenen bir konuma döndüğünüzde yatırımınızı geri kazanabilirsiniz. Bu kesinlikle uzun vadeli bir çözüm değil, ancak seyahat ediyorsanız ve yurt dışından en sevdiğiniz programları takip etmek istiyorsanız iyi çalışıyor.

Max için en iyi VPN nedir?

Bu tür bir görevi gerçekleştirebilen birden çok VPN vardır, ancak ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) akış için yol göstermeye devam ediyor:

 • İngiltere dahil 94 ülkede sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm büyük cihazlarda bulunan kullanımı kolay uygulama

 • Kesin kayıt tutmama politikası

 • Kısma olmadan yüksek akış hızları

 • En fazla beş eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 82,82 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük cömert bir para iade garantisi içerir. Max’in blokesini dünyanın herhangi bir yerinden kaldırmak için para iade garantisini kullanabilir ve ardından yatırımınızı geri kazanabilirsiniz. Bu şekilde, nakit paranızı tamamen taahhüt etmeden Max’e erişebilirsiniz.

ExpressVPN ile Max aboneliğinizin engelini ücretsiz olarak kaldırın.

Teknory