Thunderbolts: Harrison Ford’un ABD Başkanı ve Red Hulk olduğu söyleniyor

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-14T17:03:14 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-14T17:03:23 Başkan Ross’a hazırlanın: Yeni bir söylentiye göre, Harrison Ford’un MCU’daki ilk çıkışı, Captain America 4 ve Thunderbolts filminde Red Hulk ve POTUS olacağını görecek. Marvel Sinematik Evreninin en büyük oyuncu kadrosundan birinde Ford, bir zamanlar merhum William Hurt’ün oynadığı rolü dolduran General Thaddeus E. “Thunderbolt” Ross’u oynamak… Okumaya devam et Thunderbolts: Harrison Ford’un ABD Başkanı ve Red Hulk olduğu söyleniyor

Thunderbolts: Harrison Ford’un ABD Başkanı ve Red Hulk olduğu söyleniyor

Yayınlanan: 2022-11-14T17:03:14

Güncellenmiş: 2022-11-14T17:03:23

Başkan Ross’a hazırlanın: Yeni bir söylentiye göre, Harrison Ford’un MCU’daki ilk çıkışı, Captain America 4 ve Thunderbolts filminde Red Hulk ve POTUS olacağını görecek.

Marvel Sinematik Evreninin en büyük oyuncu kadrosundan birinde Ford, bir zamanlar merhum William Hurt’ün oynadığı rolü dolduran General Thaddeus E. “Thunderbolt” Ross’u oynamak için seriye resmen katılıyor.

İlk çıkışını Kaptan Amerika: Yeni Dünya Düzeni’nde yapacak, ardından Thunderbolts’ta, MCU’nun Suicide Squad’ında Florence Pugh, David Harbour, Julia Louis-Dreyfus ve daha fazlasıyla geri dönecek.

Bununla birlikte, yeni bir sızıntı, daha önce gördüğümüz Thunderbolt Ross’un aynısı olmayacağını söylüyor – o, aynı zamanda Red Hulk olan Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olacak.

Harrison Ford’un Thunderbolt Ross’unun MCU’da Red Hulk ve ABD Başkanı olacağı söylendi

Kepçe ve sızıntı yapana göre @DanielRPKHarrison Ford’un Kaptan Amerika 4’teki karakterine ilişkin yapılan açıklama, filmle ilgili iki önemli detayı gözler önüne seriyor.

Şöyle yazıyor: “Birleşik Devletler Ordusu eski Korgenerali ve Dışişleri Bakanı, şimdi Amerika Birleşik Devletleri Başkanı. Sifonlanmış radyasyon kullanmak Ross’u Red Hulk’a dönüştürdü.

Bunun doğru olduğu ortaya çıkarsa, MCU için çok büyük olur – ancak Kaptan Amerika: İç Savaş’ta Sokovia Anlaşmalarını çevreleyen kaosu halkın affetmesini veya unutmasını geçersek, bu mantıklı olacaktır.

Red Hulk, çizgi romanlarda bir anti-kahramana dönüşüyor, bu yüzden Anthony Mackie’nin Kaptan Amerika’sıyla herhangi bir çatışma yaşanmaması halinde, adını Ford’un Thunderbolt Ross’undan alan ekip olan Thunderbolts’un önünü açacak.

Başkan ise ve CIA Direktörü Valentine Allegra de Fontaine (Louis-Dreyfus) ile çalışıyorsa, ABD Ajanı (Wyatt Russell), Kış Askeri (Sebastian Stan) ve diğerleri de dahil olmak üzere kimi isterse özenle seçebilirdi.

Sadece bir pürüz var: Dermot Mulroney’nin Secret Invasion’da başkanı oynayacağı söyleniyor. Bu serinin serpintileri Ross’un göreve aday olmasına yol açacak mı? Zaman gösterecek.

Kaptan Amerika 4 hakkında daha fazla bilgiyi buradan ve Thunderbolts’u buradan okuyabilirsiniz.

Teknory