İlk Metal Gear Solid Delta: Snake Eater Oynanışı Yeni Fragmanda Ortaya Çıktı

Bugünkü Xbox İş Ortağı Önizlemesi, bu yılın başında duyurulan yeniden yapım olan Metal Gear Solid Delta: Snake Eater’a yeni bir bakış açısı getirdi. Fragmanda, taktiksel casusluk eyleminin bazı kısa parçalarının yanı sıra oyunun Unreal Engine 5 kullanımına ilk bakışı görüyoruz. Gösterilenler kesinlikle oynanışa ait olsa da, fragmanda “ilk motor içi görünüm” olarak adlandırıldığı için son […]

İlk Metal Gear Solid Delta: Snake Eater Oynanışı Yeni Fragmanda Ortaya Çıktı

Bugünkü Xbox İş Ortağı Önizlemesi, bu yılın başında duyurulan yeniden yapım olan Metal Gear Solid Delta: Snake Eater’a yeni bir bakış açısı getirdi. Fragmanda, taktiksel casusluk eyleminin bazı kısa parçalarının yanı sıra oyunun Unreal Engine 5 kullanımına ilk bakışı görüyoruz.

Gösterilenler kesinlikle oynanışa ait olsa da, fragmanda “ilk motor içi görünüm” olarak adlandırıldığı için son hali görünmüyor. Ayrıca oyun, “alfa öncesi çekim” etiketiyle filigranlanmıştır.

Aşağıda kendiniz için Metal Gear Solid Delta: Snake Eater fragmanına göz atın:

Yukarıdaki fragmanda da görebileceğiniz gibi Big Boss’un ormanlarda, ahşap köprülerde, 2. Dünya Savaşı benzeri siperlerde ve daha fazlasında gizlice ilerlediğini görüyoruz. Bu fragmanda oyunun hikayesine işaret eden hiçbir şey yok ama bir şeyi açıkça ortaya koyuyor: Bugünkü gösterim bir gösterge olursa, bu yeniden yapım çok güzel olacak. Oynanış sağlam ve sağlam görünüyor; tam da bu 2004 klasiğinin 2023’te yeniden yapımının nasıl olacağını hayal ettiğiniz gibi.

Mayıs ayında tesadüfen bir PlayStation Showcase sırasında tanıtılan Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, ilk olarak 2004’te piyasaya sürülen üçüncü Metal Gear Solid oyununun sıfırdan yeniden yapımıdır. Orijinali gibi bu yeniden yapım da 1960’lardan kalmadır. Big Boss’un başlangıç ​​hikayesini anlatan Metal Gear serisinin ön bölümü. Bu haliyle, daha geniş Metal Gear evrenine temel bir anlatı görevi görüyor.

İşte bugünkü gösterimden birkaç ekran görüntüsü:

Daha fazla Metal Gear için göz atın oyun Bilgilendiricisi Metal Gear Solid: Master Collection Cilt. 1 PlayStation 5 Bugün Yeni Oynanış.


Metal Gear Solid Delta: Snake Eater için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory