Cesur ve Cesur filminde hayal kırıklığı yaratan bir senaryo güncellemesi var

DC Studios eş CEO’su ve eş başkanı James Gunn, Batman’in yeni filmi olan The Brave and the Bold’un henüz bir senaryosunun bulunmadığını açıkladı. James Gunn son zamanlarda heyecan verici güncellemeleri paylaşıyor Süpermen: Miras Ve Supergirl: Yarının Kadınıne yazık ki DCU’nun Batman’in yeniden başlatılmasıyla ilgili pek de iyi haberler yok. Cesur ve Cesur. Instagram’da bir hayranın, […]

Cesur ve Cesur filminde hayal kırıklığı yaratan bir senaryo güncellemesi var

DC Studios eş CEO’su ve eş başkanı James Gunn, Batman’in yeni filmi olan The Brave and the Bold’un henüz bir senaryosunun bulunmadığını açıkladı.

James Gunn son zamanlarda heyecan verici güncellemeleri paylaşıyor Süpermen: Miras Ve Supergirl: Yarının Kadınıne yazık ki DCU’nun Batman’in yeniden başlatılmasıyla ilgili pek de iyi haberler yok. Cesur ve Cesur.

Instagram’da bir hayranın, oyuncu seçimi duyurusu olup olmayacağını soran sorusuna yanıt olarak Cesur ve Cesur Andy Muschietti’yi geride görecektik Flaş ve Bu destan dümende. Gunn yanıt olarak şunları söyledi: “Hayır. Henüz bir senaryomuz bile yok.”

Kuşkusuz, bu hikayeyi aktaran bu muhabir, Gunn’ın eş CEO ve eş başkan Peter Safran ile birlikte Ocak 2023’te Bölüm 1 “Tanrılar ve Canavarlar”ı işaretleyen film ve şov listelerini açıkladığı için ürünleri teslim etmemesinden dolayı hayal kırıklığına uğradı. Gerçek şu ki, raporundan bu yana Muschietti’nin (Barbara Muschietti dahil) dışında çok az hareket gerçekleşti. film/news/brave-and-the-bold-andy-muschietti-directing-batman-film-the-flash-1235646262/”>Haziran ayında projeye eklendi oldukça utanç verici.

Cesur ve Cesur için henüz bir yazar yok

Şu ana kadar projeye herhangi bir senarist dahil edilmedi ancak bu muhabirin olası adayın kim olabileceğine dair belirsiz bir fikri var ve bu daha sonra tartışılabilir.

Gunn, bir projenin ilerlerken aynı zamanda senaryoyu yazdığı film yapım sürecini uygulamayacağını belirtti. Bunun DCU’da gerçekleştirilmeyeceğini belirten film yapımcısı ve stüdyo yöneticisi, bunların sorunlara yol açabileceğini belirterek şunları söyledi:

“Senaryonun yalnızca üçte ikisinin tamamlandığı ve filmi yaparken onu da bitirmemiz gereken bir film yapıp yüz milyonlarca dolar harcamayacağız.”

“İnsanlar borçlu hale geldi [release] tarihler, ne olursa olsun film çektirmek. Ben özünde bir yazarım ve senaryo bitmeden film yapmayacağız.”

Senaristin kimin için olduğuna gelince Cesur ve Cesur olabilir, muhtemel aday şu olabilir Flaş yazar Christina Hodson, daha önce Muschietti ile çalışmakla kalmadı, aynı zamanda Drew Goddard, Jeremy Slater, Christal Henry ve Tom King ile birlikte DCU için kapsamlı hikayenin iki bölümünü planlayan beyin vakfının bir parçası olduğu ortaya çıktı.

Zaten bildiğimiz gibi, DC Elseworlds’ün bir parçası olan Robert Pattinson’un yanı sıra ana DCU’da yer alacak bir aktör daha olacak.Batman Evreniama bize kalırsa Matt Reeves kadar geç bir aktörün ortaya çıkmasını beklememeliyiz. Batman – Bölüm II O filmin tanıtımını aksatmamak için.

En azından, şu ana kadar değil Cesur ve Cesur Ön prodüksiyona girmiş olması, mevcut liste göz önüne alındığında, filmin 2026’ya kadar vizyona girmeyeceği anlamına geliyor.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow