Cesur Yenilmezler 6 Hayran Sanatı Wolverine ve Maguire’ın Örümcek Adamını Birleştiriyor

Ev film Haberleri Cesur Yenilmezler 6 Hayran Sanatı Wolverine ve Maguire’ın Örümcek Adamını Birleştiriyor Cesur bir Yenilmezler: Gizli Savaşlar hayran sanatı, Hugh Jackman’ın Tobey Maguire’ın yaşlı adamı Örümcek Adam’la birlikte X-Men Wolverine olarak geri döndüğünü görüyor. Marvel’in yeni Multiverse Saga’sı daha yeni hız kazanmaya başlarken, bir hayran çizimi Hugh Jackman’ın Wolverine’inin Tobey Maguire’ın Spider-Man’iyle destansı […]

Cesur Yenilmezler 6 Hayran Sanatı Wolverine ve Maguire’ın Örümcek Adamını Birleştiriyor

Cesur bir Yenilmezler: Gizli Savaşlar hayran sanatı, Hugh Jackman’ın Tobey Maguire’ın yaşlı adamı Örümcek Adam’la birlikte X-Men Wolverine olarak geri döndüğünü görüyor.


Marvel’in yeni Multiverse Saga’sı daha yeni hız kazanmaya başlarken, bir hayran çizimi Hugh Jackman’ın Wolverine’inin Tobey Maguire’ın Spider-Man’iyle destansı final için bir araya geldiğini hayal ediyor. Yenilmezler: Gizli Savaşlar. Marvel Studios’un patronu Kevin Feige, 2022 San Diego Comic-Con panelinin bir parçası olarak hayranların iki yeni filmi daha sabırsızlıkla bekleyebileceklerini açıkladı. İntikamcılar yakında çıkacak olan Altıncı Aşama listelerinin bir parçası olarak ekip kurma filmleri. İle başlayan Yenilmezler: Kang Hanedanı 2025’te, Marvel Sinematik Evreni’nin Çoklu Evren Efsanesi’nin şu anda Yenilmezler: Gizli Savaşlar Projeye henüz bir yönetmen eklenmemişken, Loki 1. sezon ve Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strange yazar Michael Waldron senaryoyu yazması için görevlendirildi.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Adını 2015 çizgi roman etkinlik serisinden alan birçok hayran, Avengers: Secret Wars’ın evrenlerin çarpıştığını ve eski Marvel yıldızlarının MCU öncesi rollerine geri dönmesine yol açacağını umuyor. Dijital sanatçıdan bir hayran sanatı parçası spdrmnkyxxiii Fox’tan Jackman’ın Wolverine’i şeklinde geri dönen iki yıldızı hayal ediyor. X Men franchise ve Maguire’ın Örümcek Adamı. Wolverine, ilk kez 2000 yılında giydiği siyah deri kıyafeti giymiş gibi görünürken X Men Filmde, Maguire’dan Peter Parker, karakterin karakterine göre bir kostüm giyiyor gibi görünüyor. Son şans bakmak. Aşağıdaki sanat eserine göz atın:

İlgili: Gizli Savaşlar, Başarısız Marvel Filmlerini Düzeltmek İçin Hiçbir Yolu Evden Kopyalayamaz


Avengers: Secret Wars Endgame’i Geçebilir mi?

Avengers: Endgame'de hücum eden kahramanlar.

Hayranlar Marvel Studios’un ne yapacağını merak ederken, Yenilmezler: Gizli Savaşlar Hikâyede asıl soru, filmin, diğerlerinin elde ettiği olağanüstü başarının üstüne çıkma potansiyeline sahip olup olmadığı olacaktır. Yenilmezler: Oyunsonu. Şimdiye kadar yapılmış en pahalı filmlerden biri olarak lanse edilen, Yenilmezler: Oyunsonu dünya çapında 2.798 milyar dolarlık etkileyici bir gişe hasılatı elde etmeyi başardı, hatta orijinalini bile geride bıraktı. avatarı Kısa bir süre için tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi olarak, ikincisi 2021’de yeniden gösterime girene kadar. Mali performansı bir yana, filmin önceki 21 MCU girişi boyunca inşa edilmiş devam eden bir hikayeyi tamamlama gibi göz korkutucu bir görevi de vardı.

mirası iken Yenilmezler: Oyunsonu Marvel Studio’nun büyük sinema deneyinde taç mücevher olarak parlamaya devam ediyor, MCU’daki bazı müteakip girişler, olayın ardından ayaklarını bulmakta zorlandı. Sonsuzluk Efsanesisonuç. Önceki muadillerinin sahip olduğu tutarlı tek vizyondan yoksun olmakla suçlanan MCU’nun Dördüncü Aşama listesindeki birçok film ve televizyon şovu, büyük ölçüde seleflerine yetişemediklerine inanan hayranlar tarafından eleştirildi. Kesinlikle, Yenilmezler: Oyunsonu takip edilmesi zor bir eylem olduğunu kanıtladı ve yeni Çoklu Evren Efsanesi kendi ayakları üzerinde durabildiğini henüz kanıtlamış değil.

Eğer Yenilmezler: Gizli Savaşlar muazzam başarısını tekrarlama şansı var. Yenilmezler: Oyunsonu, bazı tanıdık yüzleri geri getirme vaadiyle hayranları kızdırmaktan çok daha fazlasını yapması gerekecek. MCU’nun bir sonraki büyük hikayesinin beklenen sonucu olarak, Yenilmezler: Gizli Savaşlar yaklaşan Beşinci Aşamaya büyük ölçüde güvenmek gerekecek üzerine inşa edilmesi için yeterli ve anlamlı zemini hazırlayan filmler. Zaman sadece söyleyecek olsa da Yenilmezler: Gizli Savaşlar büyük başarısını tekrarlama şansına sahiptir. Yenilmezler: Oyunsonuproje yaklaştıkça hayranların olası haberleri dikkatle takip edeceğine şüphe yok.

Sonraki: MCU’nun Çoklu Evren Efsanesinin Bir Büyük Fox X-Men Karakterini Geri Getirmesi GerekiyorKaynak: spdrmnkyxxiii

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory