Chainsaw Man 8. Bölüm incelemesi: Silahlar ateşleniyor

Lucy-Jo Finnighan ❘ Yayınlanan: 2022-11-29T19:19:45 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-29T19:19:54 Chainsaw Man, bir kez daha gizemli ve dramatik bir şekilde bir çatışma başlatarak, kelimenin tam anlamıyla bir patlama ile sona eren ilgi çekici bir bölüm yaratıyor. Chainsaw Man, son yıllarda en çok heyecanlanan animelerden biri oldu ve ilk sezonu sonunda Crunchyroll’a ulaştı, 8. Bölüm şimdi burada. arsa […]

Chainsaw Man 8. Bölüm incelemesi: Silahlar ateşleniyor

Yayınlanan: 2022-11-29T19:19:45

Güncellenmiş: 2022-11-29T19:19:54

Chainsaw Man, bir kez daha gizemli ve dramatik bir şekilde bir çatışma başlatarak, kelimenin tam anlamıyla bir patlama ile sona eren ilgi çekici bir bölüm yaratıyor.

Chainsaw Man, son yıllarda en çok heyecanlanan animelerden biri oldu ve ilk sezonu sonunda Crunchyroll’a ulaştı, 8. Bölüm şimdi burada.

arsa olarak tarif edilir gevrek rulo şöyle: “Denji, Pochita adlı Elektrikli Testere Şeytanı ile yaşayan genç bir çocuk. Babasının geride bıraktığı borç nedeniyle, Pochita ile şeytan cesetlerini toplayarak borcunu öderken dibe batmış bir hayat yaşıyor. Bir gün Denji ihanete uğrar ve öldürülür. Bilinci kaybolurken, Pochita ile bir sözleşme yapar ve şeytan kalpli bir adam olan ‘Testere Adam’ olarak yeniden canlanır.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bu bölüm başka bir gizemli çatışmayı ve pek çok şok edici anı beraberinde getiriyor. İlk önce Önümüzdeki Chainsaw Man için spoiler uyarısı…

Chainsaw Man 8.Bölüm heyecanla aksiyona başlıyor

Chainsaw Man, tüm büyük aksiyon sahnelerine bir sürprizle başlama becerisine sahiptir. Ya bir ihanet, bir ifşa ya da şok edici bir ifşa vardır ve bu, Chainsaw Man’deki aksiyonu diğerlerinden üstün kılar, çünkü kanlı dövüşle bağlantılı her zaman bir tür entrika ya da duygusal çatışma vardır.

Ve görünüşe göre bir katliam olduğu için bu eylemin birçok şoku var. Gun Devil’in Denji’nin kalbinin peşinde olması nedeniyle, görünüşe göre bazı siviller – veya kılık değiştirmiş ajanlar – şimdi yasadışı silahlar tedarik ederek ve şu anda bildiğimiz tüm karakterleri topluca vurarak Demon Hunters’a sahip.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Aksiyon hala oldukça yavaş, CGI ihtiyacı nedeniyle tıkanmış durumda, ancak yine de her zaman yoğun bir korku hissi var. Şu anda kimin hayatta kimin ölü olduğunu söylemek zor ve Himeno, Aki’ye yaptığı duygusal bir iç itirafın ardından ortadan kaybolduğundan, bir sonraki bölüm bir gözyaşı şenliği olacak gibi görünmeye başlıyor. Paylaştıkları küçük sakin anlarda tüm karakterlerin yakınlaştığını hissedebilirsiniz, bu yüzden şovun onları şimdi parçalamaya başlaması neşeyle acımasız.

Chainsaw Man sizi ya açacak ya da kapatacak

Bölüm, Denji ve Himeno’nun yatakta birbirleriyle başlamasıyla başlar ve kamera açıları, um, varlıklar durumun. Chainsaw Man görünüşe göre her bölümde cinsel gerilimini artırıyor ve bu açılış da bir istisna değil.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Ancak sahne tamamen anlamsız olmasa da, Himeno’dan bazı dokunaklı diyaloglar alıyoruz, eğer hayran hizmetinden hoşlanmıyorsanız ve bu sahne muhtemelen sizin için bardağı taşıran son damla olacak, çünkü sonsuza dek sürecek gibi görünüyor. çileden çıkaran bir hız. Aksiyon son derece tatmin edici olduğundan ve karakterlerin hepsinin potansiyeli olduğundan, bu sizi şovdan uzaklaştırırsa yazık olur, ancak anime, fan hizmetinin kendi olay örgüsünü geçersiz kılmasına izin verme eğiliminde olabilir.

Ama hey, eğer bu tür şeylerden hoşlanan biriyseniz, bu bölümde silahlar olmadan bile mutlak bir patlama yaşayacaksınız.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Chainsaw Man Episode 9, 6 Aralık’ta Crunchyroll’da başlıyor.

Teknory