Kimseyi Şaşırtan Chris Hemsworth, ‘Çıkarma 3’ün Planlandığını Söyledi

© 2023 Netflix, Inc. Belirli bir kült fantazi dizisinin hayranları, en sevdikleri Netflix oyunlarının devam edip etmeyeceğini öğrenmek için aylarca beklemek zorunda kalırken, yayıncı gitti ve temelde en büyük aksiyon filmi serilerinden birinin yeni bir taksitini duyurdu. İlk yayın çıkışından sadece bir gün sonra, Çıkarma 2yıldız Chris Hemsworth bunu “bıraktı” Çıkarma 3 zaten ufukta. Avustralyalı […]

Kimseyi Şaşırtan Chris Hemsworth, ‘Çıkarma 3’ün Planlandığını Söyledi

© 2023 Netflix, Inc.

Belirli bir kült fantazi dizisinin hayranları, en sevdikleri Netflix oyunlarının devam edip etmeyeceğini öğrenmek için aylarca beklemek zorunda kalırken, yayıncı gitti ve temelde en büyük aksiyon filmi serilerinden birinin yeni bir taksitini duyurdu. İlk yayın çıkışından sadece bir gün sonra, Çıkarma 2yıldız Chris Hemsworth bunu “bıraktı” Çıkarma 3 zaten ufukta.

Avustralyalı yıldız, Brezilya’nın Sao Paulo kentinde Netflix’in ilk yüz yüze TUDUM etkinliğini açma onuruna sahip oldu ve kutlamanın içini ve dışını açarak kutlamayı başlattı. çıkarma yönetmen Simon Hargreaves ile devam filmi. Hemsworth, bağıran kalabalığın zevkine göre, akşamın bölümünü, yapma olasılığı hakkında görüşmelerin çoktan başlamış olduğu “aramızda” paylaşarak bitirdi. Çıkarma 3.

Çıkarma 2. (LR) Çıkarma 2'de Tyler Rake rolünde Chris Hemsworth ve Ketevan rolünde Tinatin Dalakishvili.
cr. © 2023 Jasin Boland/Netflix

Bunun büyük bir sürpriz olarak gelmediğini söylemek, onu hafife almak olur. 2020’nin orijinali seyircilerin aklını başından aldı ve ilk işaretler, yenisinin de izleyicilerin beğenisini kazanacağını gösteriyor. Artık Hemsworth’tan Tyler Rake (görünen) ölümden geri getirildiğine göre, giderek artan OTT serisinde her şey olabilir, bu nedenle sonun görünmemesi şaşırtıcı değil.

Artı, Hargreaves, Marvel makinesi tarafından yutulmaya tamamen açık olduğunu kabul ederken, Hemsworth ile olan verimli işbirliğinin MCU’ya kadar uzanması bile mümkün. Çift birlikte çalışabilir mi? Thor 5? kim bilir ama Çıkarma 3 bir sonraki ortaklıkları olacak gibi görünüyor.

Yazar hakkında

avatarı

Hıristiyan Kemik

Christian Bone, We Got This Covered’de bir Personel Yazar/Editördür ve Winchester Üniversitesi’nden Yaratıcı Yazarlık derecesi ile mezun olduğundan beri tam on yıldır filmler ve TV hakkındaki düşünceleriyle interneti karıştırmaktadır. Genellikle herhangi bir Marvel veya DC hakkında yazarken bulunabilir. Yine de ona sorsanız, muhtemelen en sevdiği süper kahraman filminin ‘İnanılmaz Aile’ olduğunu söylerdi.

Teknory