Christopher Nolan’ın Peloton Eğitmeni Egzersiz Yaparken İlkelere Diss Attığını Konuşuyor

Özet Peloton eğitmeni Jenn Sherman, Nolan’ın filmlerine olan sevgisini ifade ederek, Nolan’ın filmleriyle ilgili yorumlarını netleştiriyor Oppenheimer anlamadığını itiraf ederken İlke. Sherman’ın eleştirisi İlke Tamamen temelsiz değil çünkü filmin karmaşık zaman manipülasyonu kafa karıştırıcı olabilir ve duygusal derinlikten yoksundur. Sherman övüyor Oppenheimer karmaşıklığı ve ahlak, sadakat ve ihanetle ilgili iç içe geçmiş öyküsü nedeniyle, Nolan’ın […]

Christopher Nolan’ın Peloton Eğitmeni Egzersiz Yaparken İlkelere Diss Attığını Konuşuyor

Özet

  • Peloton eğitmeni Jenn Sherman, Nolan’ın filmlerine olan sevgisini ifade ederek, Nolan’ın filmleriyle ilgili yorumlarını netleştiriyor Oppenheimer anlamadığını itiraf ederken İlke.
  • Sherman’ın eleştirisi İlke Tamamen temelsiz değil çünkü filmin karmaşık zaman manipülasyonu kafa karıştırıcı olabilir ve duygusal derinlikten yoksundur.
  • Sherman övüyor Oppenheimer karmaşıklığı ve ahlak, sadakat ve ihanetle ilgili iç içe geçmiş öyküsü nedeniyle, Nolan’ın bir film yapımcısı olarak güçlü yönlerine geri döndüğünü gösteriyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Christopher NolanPeloton’un eğitmeni, ders sırasında Nolan’ın çalışmalarına karşı çıkan haberlerin ardından yönetmenin filmleri hakkında konuşuyor. Akıllara durgunluk veren filmleriyle tanınan bir auteur olan Nolan, birçok büyük filmin yönetmenidir. Yıldızlararası, İlke, Başlangıçve bu yılın Oppenheimer. Oppenheimer eleştirmenlerce beğenildi ve birden fazla Oscar adaylığı alması bekleniyor.

Nolan’ın sınıf içi yorumlarıyla ilgili raporların ardından Peloton eğitmeni Jenn Sherman Nolan’ın görüşleri hakkındaki havayı temizliyor Kiracı. Instagram’da konuşan Sherman, yorumlarıyla ilgili biraz hareket alanı talep ederek şunları söyledi:Dinlemek. 2020 yılıydı“ve” ne olduğunu sorduolasılıklar” O “yönetmeni [the movie she was referencing]onun dersini alacaktı.

Sherman daha sonra bunun ne olduğunu açıklamaya devam etti. İlke aşağıladığını ancak Nolan’ınkini sevdiğini belirtti. Oppenheimer o kadar ki iki kez bile gördü. Aşağıdan Sherman’ın tam alıntısına göz atın:

21. yüzyılın önde gelen film yapımcılarından biri olan tek Christopher Nolan’ın kim olduğumu bildiğini öğrendiğimde benim için büyük bir gün. Heyecanlıydım. Ve sonra makaleyi okudum. Dinlemek. 2020 yılıydı. Karanlık bir dönemdi. Platformdayım, küçük sınıfıma ders veriyorum ve bilindiği gibi ağzımı açık bırakıyorum. Ve önceki gece izlediğim bir film hakkında rastgele bir yorum yapıyorum. Söz konusu filmin yönetmeninin yaklaşık dört yıl sonra bu yolculuğa çıkma ihtimali nedir sizce? Bu sadece benim başıma gelebilir.

‘Tenet’te olup biteni bir dakika bile anlamamış olabilirim. Bu saçmalık tam aklımdan geçti. Ama ‘Oppenheimer’ı iki kez gördüm. Ve bu, hayatımın asla geri vermek istemediğim altı saati.


Nolan’ın Peloton Eğitmeni Tenet ve Oppenheimer Konusunda Haklı Mı?

Robert Pattinson Tenet'te kurşun geçirmez camın arkasında kurşunlar var

Sherman’ın yorumu, Nolan’ın yakın zamanda antrenmanın ortasındayken Peloton eğitmeni tarafından filmlerinden biri hakkında yapılan yorumlara kulak misafiri olduğunu açıklamasının ardından geldi. Nolan’a göre eğitmen sınıfa şunları söyledi: “Bunu gören var mı? Bu, hayatımın bir daha asla geri dönemeyeceğim birkaç saati!O dönemde Nolan, eleştirinin şuna atıfta bulunduğunu söylemişti:biriHer ne kadar Sherman’ın yorumu söz konusu filmin İlke.

İnsan ahlakının, sadakatinin ve ihanetinin karmaşık, iç içe geçmiş bir hikayesi olarak, Oppenheimer bazılarının tartışabileceği gibi sadece kafa karışıklığı yaratmak için kafa karıştırıcı değil İlke.

Sherman, incelemesinde oldukça affedici olmasa da İlkeanlamadığını söyleyerek daha da sertleşse de eleştirisi tamamen yersiz değil. Filmde Nolan, filmin aksiyon olay örgüsü boyunca karakterlerin zaman içinde birçok yönde hareket etmesi nedeniyle zamanın hareketiyle oynama eğilimini maksimuma çıkarıyor. Bu konsept, dövüşçülerin zıt yönlerde hareket ettiği ancak sonuçta çalışma süresi boyunca duygusal derinliği ve tutarlılığı açısından bocalayan heyecan verici bir savaş sahnesi de dahil olmak üzere bazı ilginç sahnelere ve görsel anlara yol açıyor.

İlgili
12 Christopher Nolan Filminin Tamamı En Kötüden En İyiye Sıralandı

Christopher Nolan kendi kuşağının en beğenilen, en özgün film yapımcılarından biridir. İşte en kötüden en iyiye doğru film sıralamamız.

Sherman’ın sert eleştirisinde bir parça gerçeklik payı var İlke. Neyse ki, egzersiz sınıfı eğitmeni de daha olumlu değerlendirmesinde mantıklı. Oppenheimer. İnsan ahlakının, sadakatinin ve ihanetinin karmaşık, iç içe geçmiş bir hikayesi olarak, Oppenheimer bazılarının tartışabileceği gibi sadece kafa karışıklığı yaratmak için kafa karıştırıcı değil İlke. İle Oppenheimeryönetmen sinemasının onu harika yapan unsurlarını geri aldı; Nolan umarım bir sonraki filmine devam edebilir.

Kaynak: Jenn Sherman/Instagram

İlke Posteri
İlke

Tek bir kelimeyle (Tenet) silahlanan ve tüm dünyanın hayatta kalması için savaşan isimsiz bir Kahraman, gerçek zamanın ötesinde bir şeyde ortaya çıkacak bir görev için uluslararası casusluğun alacakaranlık dünyasında yolculuk ediyor.

Yayın tarihi
3 Eylül 2020

Değerlendirme
PG-13

Çalışma süresi
150 dakika

Stüdyo
Warner Bros. Resimleri

Bütçe
200 milyon dolar

Stüdyo(lar)
Warner Bros. Resimleri

Distribütör(ler)
Warner Bros. Resimleri

Bayilik(ler)
İlke

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow