Superman Legacy Fan Fragmanı, DC Evrenine Önemli Bir MCU Unsuru Getiriyor

Özet DC Universe, gizli kimlikleri Superman: Legacy ve gelecekteki filmlerdeki Marvel Sinematik Evreninden (MCU) farklı şekilde ele alabilir. Çoğu DC medyasında, gizli kimliklerin minimum düzeyde olduğu MCU’nun aksine, süper kahramanlar için ikili kimlik fikri korunmuştur. DC Universe’ün gizli kimlik geleneğini sürdürüp sürdürmeyeceği veya bazı karakterlerin gerçek adlarını açıklamayı seçip seçmeyeceği henüz belli değil. Hayranların bekleyip […]

Superman Legacy Fan Fragmanı, DC Evrenine Önemli Bir MCU Unsuru Getiriyor

Özet

  • DC Universe, gizli kimlikleri Superman: Legacy ve gelecekteki filmlerdeki Marvel Sinematik Evreninden (MCU) farklı şekilde ele alabilir.
  • Çoğu DC medyasında, gizli kimliklerin minimum düzeyde olduğu MCU’nun aksine, süper kahramanlar için ikili kimlik fikri korunmuştur.
  • DC Universe’ün gizli kimlik geleneğini sürdürüp sürdürmeyeceği veya bazı karakterlerin gerçek adlarını açıklamayı seçip seçmeyeceği henüz belli değil. Hayranların bekleyip görmesi gerekecek.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Birkaç DC kahramanı katılırken Süpermen: Mirasyaklaşan film için yeni bir hayran fragmanı, DC Universe’deki ünlü Marvel Sinematik Evren unsurlarından birini gösteriyor. DCEU, DC Studios aracılığıyla James Gunn ve Peter Safran’dan yeni bir DC Universe’nin hayata geçmesi için bu yıl koşusunu bitiriyor. Süpermen: Miras geliştirilmekte olan birkaç başka film ve şovla birlikte, Bölüm 1’deki ilk gerçek film olan “Tanrılar ve Canavarlar”ı işaretleyecek.

David Corenswet, Man of Steel’in bir sonraki sinematik versiyonu olarak resmi olarak 2019’da başlayacak. Süpermen: Mirasama Gunn’ın filminde yer alan tek süper kahraman o olmayacak. Yaklaşan DC Universe, şimdiden birden fazla kahramana dokundu. Süpermen: MirasGunn yeni franchise’ı kurup çalışır hale getirirken.

Seyirci üyelerine bunun nasıl görünebileceği hakkında bir fikir vermek için, Ekran Kültürü yakın zamanda yeni bir tane yayınladı Süpermen: Miras hayran fragmanı. Görüntüler, DC Evrenini, Clark Kent’in gerçek kimliğini dünyaya açıkladığı MCU’ya benzer bir ışıkta hayal ediyor.

İLGİLİ: Superman Legacy’deki Brainiac, Henry Cavill’in En Büyük DC Hayal Kırıklığını Canlandırır


MCU Süper Kahramanlarının Gizli Kimlikleri Yok – DC Evreni Aynı Olacak mı?

bu Süpermen: Miras hayran fragmanı, DC Evreninin gizli kimlikler kavramını nasıl ele alacağına dair ilginç bir soruyu gündeme getiriyor. MCU’da, özellikle ikonik sondan bu yana Demir Adam 2008’de, o dünyanın süper kahramanlarının çoğu ikili bir hayat yaşamadığı için, gizli kimliklere sahip olma fikri minimum düzeydeydi. Bu noktaya kadar, 4. ve 5. Aşamalarda bile, gerçek kimliklerini gizli tutmayı başaran yalnızca bir avuç MCU kahramanı var.

İçin Süpermen: Miras ve daha büyük DC Universe, Gunn’ın MCU’ya benzer bir yol izleyeceğini hayal etmek zor. Çoğu DC medyasında, ister filmler ister TV şovları olsun, hikaye anlatıcıları ikili kimlik fikrini inceliğini korudu ve Gunn’ın şimdiye kadar DC Evreni hakkında söylediklerine dayanarak, bu eğilimi sürdürecekleri anlaşılıyor. Bu süreklilikte zaten yerleşik olan süper kahramanlarla, bu karakterlerden bazılarının gizli kimliklerini dünyadan gizli tutması mantıklı olacaktır.

için çekim yapana kadar Süpermen: Miras Başlarken, DC Evreninin MCU ile bu farkı koruyup korumayacağını veya gerçekten benzer bir yaklaşım benimseyebileceklerini zaman gösterecek. Çoğunluk hala ikili hayatlarını sürdürürken, belki birkaç süper kahramanın gerçek isimlerini açıklamayı seçmesi şaşırtıcı olmaz. Ancak şimdilik hayranlar, Gunn’ın ne sakladığını tahmin etmeye devam etmek zorunda kalacak. Süpermen: Miras ve DC Evreninin geri kalanı.

Kaynak: Ekran Kültürü/Youtube

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory