Chucky Aktör Brad Dourif, Çocuk Oyununun Hit Olmasını Beklemediğini İtiraf Etti

Özet Aktör Brad Dourif beklenmedik başarısı karşısında şaşırdı Çocuk oyuncağıA “oyuncak bebek korku filmi“Vurulacağını düşünmüyordu. Çocuk oyuncağı yedi film, yeniden başlatma ve TV dizisi yan ürünü olan bir franchise haline geldi. Chuckyşu anda üçüncü sezonunda olan dizi. Çocuk oyuncağı Tüyler ürpertici oyuncak bebek korku filmlerinin bir alt türüne ilham kaynağı oldu. Annabelle Ve M3GAN. GÜNÜN […]

Chucky Aktör Brad Dourif, Çocuk Oyununun Hit Olmasını Beklemediğini İtiraf Etti

Özet

 • Aktör Brad Dourif beklenmedik başarısı karşısında şaşırdı Çocuk oyuncağıA “oyuncak bebek korku filmi“Vurulacağını düşünmüyordu.
 • Çocuk oyuncağı yedi film, yeniden başlatma ve TV dizisi yan ürünü olan bir franchise haline geldi. Chuckyşu anda üçüncü sezonunda olan dizi.
 • Çocuk oyuncağı Tüyler ürpertici oyuncak bebek korku filmlerinin bir alt türüne ilham kaynağı oldu. Annabelle Ve M3GAN.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Aktör Brad Dourif beklemiyordu Çocuk oyuncağı sahip olduğu hit haline gelmek. Dourif, evrenin merkezindeki tüyler ürpertici, öldürücü oyuncak bebek Chucky’nin sesini sağlamasıyla tanınıyor. Çocuk oyuncağı franchise. 1988 yılında gösterime giren ve yönetmenliğini Tom Holland’ın üstlendiği ilk filmdeki rolüyle çıkış yaptı ve bugün klasik korku kötü adamına ses yetenekleriyle katkıda bulunmaya devam ediyor.

İle konuşmak İnsanlar onuruna Çocuk oyuncağı 35. yıldönümünde Dourif, korku filminin potansiyeli hakkındaki ilk düşüncelerini açıklıyor. Aktöre göre o “şaşırmış” O Çocuk oyuncağı çok büyük bir başarı haline geldi. Aşağıdan Dourif’in tam alıntısına göz atın:

“Bu bir oyuncak bebek korku filmiydi ve o zamana kadar pek çok korku filmi yapmıştım. Bu yüzden öyle olacağını düşünmemiştim ama büyük bir hit oldu. Ve çok şaşırdım.”


Çocuk Oyuncağı, Niş Bir Korku Alt Türüne İlham Verdi

M3GAN'ı yendi

O zamanlar Dourif bu konuda ne kadar yanılacağını bilmiyordu. Çocuk oyuncağı. 1988’deki ilk çıkışından bu yana, franchise yedi ana filmin yanı sıra 2019’da yeniden başlatılan bir film yayınladı. Çocuk oyuncağı. Bu bölümlerde Chucky çeşitli aşamalardan geçti ve seri, Chucky’nin Gelini olarak da bilinen dişi oyuncak bebek Tiffany’yi bile tanıttı. Çocuk oyuncağı franchise en son TV dizisine dönüştürüldü Chuckyşu anda 3. sezonun ortasında.

Tüm bölümleri Chucky Peacock aracılığıyla yayın yapılabilir

oyuncak bebek korku filmiDourif’in bahsettiği konsept sadece Çocuk oyuncağıama ondan sonra sayısız başka başlık. BT 2014’teki gibi projelerin de yer aldığı tüyler ürpertici bir korku alt türüne ilham kaynağı oldu. Annabelledolaylı Sihirbazlık kendi mini serisine ilham veren ön bölüm. Tüyler ürpertici oyuncak bebek trendi, 2023’ün başlarında popüler korku filminde de sergilendi M3GANtürü Hollywood’un yapay zeka tabanlı hikayelere olan süregelen takıntısıyla birleştirdi.

İle Chucky TV dizileri, Çocuk oyuncağı franchise hala tüm hızıyla devam ediyor. Chucky 3. sezon bu yılın ekim ayında yayınlanmaya başladı ve SAG-AFTRA grevinin yapımı durdurmasından önceki ilk dört bölümünü gösteriyor. Oyuncuların grevi sona ererken, Serinin mirasını sürdüren 3. sezon 2. bölüm 2024’te yayınlanacak. Dourif başarılı olmasına çok şaşırdı.

Kaynak: İnsanlar

 • Çocuk Oyuncağı <a href=film Posteri” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;” data-img-url=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/09/child-s-play-movie-poster.jpg”/>
  Çocuk oyuncağı

  Yayın tarihi:
  1988-11-09

  Müdür:
  Tom Hollanda

  Döküm:
  Catherine Hicks, Chris Sarandon, Brad Dourif, Alex Vincent, Dinah Manoff, Tommy Swerdlow, Jack Colvin, Raymond Oliver

  Değerlendirme:
  R

  Çalışma süresi:
  87 Dakika

  Türler:
  Korku, Gerilim

  Yazarlar:
  Don Mancini, John Lafia, Tom Holland

  Bütçe:
  9-13 Milyon Dolar

  Stüdyo(lar):
  Birleşik Sanatçılar

  Distribütör(ler):
  MGM/UA İletişim A.Ş.

  Devamı:
  Çocuk Oyunu 2, Çocuk Oyunu 3, Chucky’nin Gelini, Chucky’nin Tohumu, Chucky’nin Laneti, Chucky Kültü

  Bayilik(ler):
  Çocuk oyuncağı

Teknory