10 Lois Lane aktrisinin tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Süpermen ve Lois — “Sonsuza Kadar ve Her Zaman” — Resim Numarası: SML307a_0215r — Resim: Lois Lane rolünde Elizabeth Tulloch — Fotoğraf: Justine Yeung/The CW — © 2023 The CW Network, LLC. Her hakkı saklıdır. Lois Lane büyük ve küçük ekranların demirbaşlarından biri ama efsanevi Süpermen karakterini en iyi hangi oyuncu canlandırdı? DC çizgi romanında […]

10 Lois Lane aktrisinin tamamı en kötüden en iyiye doğru sıralandı

Süpermen ve Lois — “Sonsuza Kadar ve Her Zaman” — Resim Numarası: SML307a_0215r — Resim: Lois Lane rolünde Elizabeth Tulloch — Fotoğraf: Justine Yeung/The CW — © 2023 The CW Network, LLC. Her hakkı saklıdır.

Lois Lane büyük ve küçük ekranların demirbaşlarından biri ama efsanevi Süpermen karakterini en iyi hangi oyuncu canlandırdı?

DC çizgi romanında çok az karakter Lois Lane kadar önemlidir. Cesur muhabir, tüm zamanların en tanınmış çizgi roman figürlerinden biri olarak zamana meydan okudu ve bunun nedenini anlamak kolay.

Lois, DC Comics’e ilk kez 1938’de çıktı. Daily Planet muhabiri olarak Superman’in maceralarını haber yaptı ve bir yandan da farkında olmadan yumuşak huylu muhabir Clark Kent kılığında onun yanında çalışıyordu. Onun her iki tarafına da aşık oldu ve sonunda hayatındaki iki adamın aynı olduğunu fark etti.

Gerçeğe ulaşma konusundaki kararlılığı ve bir muhabir olarak dürüstlüğü, yıllar geçtikçe onu çizgi roman tarihinin en popüler kadın figürlerinden biri haline getirdi. Ayrıca yıllar boyunca karakterin televizyonda, filmde, animasyonda ve daha fazlasında birden fazla kez yer almasıyla kendisini ana akım izleyicilere sevdirdi.

Lois şu anda kendi TV dizisinin başrolünü üstleniyor Süpermen ve LoisYetişkin Yüzme animasyon serisinde ana rol oynuyor Süpermen ile Maceralarım, ve DC Universe’deki büyük ekranda Superman için yeni bir bölüm Süpermen: Miras şüphesiz bize karakterin keyif alacağımız başka bir versiyonunu da verecek. Artık onu DCU filminde muhteşem Rachel Brosnahan’ın oynayacağını biliyoruz.

Peki şu ana kadar Lois Lane’in en iyi versiyonunu kim oynadı? Yıllar boyunca ona hayat veren tüm aktrisler üzerinde düşünmek için bu fırsatı değerlendirelim.

Eğer hayranıysanız Süpermen ve LoisDizinin geleceğine ilişkin haberler ve güncellemeler için The CW Spiral Podcast’ini dinleyin. YouTube Kanallarına buradan abone olun.

Teknory