Çıkış tarihi, söylentiler, teknik özellikler, fiyat ve daha fazlası

Robert Triggs / Android Otoritesi ASUS en son Temmuz 2022’de amiral gemisi bir telefon olan Zenfone 9’u piyasaya sürdü. Şirketin şimdi Zenfone 10’u piyasaya sürmeye hazırlandığı söyleniyor. . Yeni Zenfone, selefinin küçük telefon form faktörünü koruyacak mı? ASUS, yazılım güncelleme taahhüdünü yeniden düzenleyecek ve mevcut amiral gemilerinin sunduklarıyla daha uyumlu hale getirecek mi? Telefon önceki […]

Çıkış tarihi, söylentiler, teknik özellikler, fiyat ve daha fazlası

Robert Triggs / Android Otoritesi

ASUS en son Temmuz 2022’de amiral gemisi bir telefon olan Zenfone 9’u piyasaya sürdü. Şirketin şimdi Zenfone 10’u piyasaya sürmeye hazırlandığı söyleniyor. . Yeni Zenfone, selefinin küçük telefon form faktörünü koruyacak mı? ASUS, yazılım güncelleme taahhüdünü yeniden düzenleyecek ve mevcut amiral gemilerinin sunduklarıyla daha uyumlu hale getirecek mi? Telefon önceki sürümleri kadar uygun fiyatlı olacak mı? İşte ASUS Zenfone 10 hakkında bilmeniz gereken her şey.

ASUS Zenfone 10 olacak mı?

Ahşap masa üzerinde ASUS Zenfone 9 ana ekranı

Robert Triggs / Android Otoritesi

Bütün işaretler evet’i gösteriyor. Söylentilere göre yeni bir Zenfone üzerinde çalışılıyor. Şirketin bu yıl başka bir amiral gemisini piyasaya sürmesi şaşırtıcı değil. Zenfone 3 serisi 2016’da piyasaya çıktığından beri sürekli olarak birinci sınıf Qualcomm 8 serisi işlemcilere sahip amiral gemisi Android telefonları piyasaya sürdü. kapatın. Duyduğumuza göre bu olmayacak.

ASUS Zenfone 10 çıkış tarihi nedir?

ASUS Zenfone 9 kutusu ve şarj cihazı

Robert Triggs / Android Otoritesi

  • Asus Zenfone 6 — 16 Mayıs 2019
  • Asus Zenfone 7 — 26 Ağustos 2020
  • Asus Zenfone 8 — 13 Mayıs 2021
  • Asus Zenfone 9 — 28 Temmuz 2022

ASUS, yeni Zenfone lansmanlarıyla her yerde. Telefonların önceki dört yinelemesi, Mayıs ve Ağustos ayları arasında herhangi bir yerde yayınlandı. Kapsamlı bir sızıntı FiyatBaba Zenfone 10’un bu yılın dördüncü çeyreğinde piyasaya sürüleceğini iddia ediyor. Bu, telefonun Temmuz ve Eylül ayları arasında piyasaya sürülmesini bekleyebileceğiniz anlamına gelir.

ASUS Zenfone 10 hangi özelliklere sahip olacak?

ASUS Zenfone 9 tekrar ellerinde

Robert Triggs / Android Otoritesi

Aynısı FiyatBaba rapor ayrıca ASUS Zenfone 10’un çeşitli özelliklerini de geride bıraktı. İşte şu anda telefonda sahip olduğumuz özellikler.

Ekran ve tasarım

ASUS, Zenfone 9 ve ondan önceki Zenfone 8’in kompakt 5.9 inç boyutuna sadık kalacak gibi görünmüyor. Bahsi geçen sızıntı, Zenfone 10’un Samsung Galaxy S23’ten bile daha büyük bir ekrana sahip olacağını ortaya koydu.

Bilgiler doğruysa telefon, 120Hz yenileme hızına sahip 6.3 inç AMOLED ekrana sahip olacak. Telefonun bu sefer nasıl görüneceğini gösteren render sızıntısı yok. Bununla birlikte, ASUS’un, IP68 derecesi ve 3,5 mm kulaklık girişi gibi önceki nesil Zenfones’lardan birkaç zımba ile bağlı kalması bekleniyor.

Spesifikasyonlar ve özellikler

Masanın üzerinde duran ASUS Zenfone 9 ön

Robert Triggs / Android Otoritesi

Söylentilere göre Zenfone 10 teknik özellikleri arasında Snapdragon 8 Gen 2 mobil platformu yer alıyor. ASUS, amiral gemilerinde her zaman Qualcomm’un en üst düzey SoC’lerini kullanır, bu nedenle bu şaşırtıcı değil.

Telefonun 16 GB RAM ve 256/512 GB depolama alacağını duyduk. Geçen yılki Zenfone, bu yıl da geçerli olabilecek 8GB RAM/128GB depolama varyantına sahipti. Bununla birlikte, Zenfone 9’daki depolama alanı 256 GB ile zirveye ulaştı, bu da Zenfone 10’un bu yıl en azından en üst düzeyde bir artış gösterdiği anlamına geliyor.

Pil ve kablolu şarj özelliklerinin de arttığı bildiriliyor. Zenfone 10’un, Zenfone 9’daki 4.300mAh pil ve 30W şarjdan, 5.000mAh pil ve 67W hızlı kablolu şarj ile donatıldığı söyleniyor.

Umarız ASUS, yazılım güncellemeleri konusunda diğer Android markalarını yakalar.

Fotoğraf bölümünde, sızıntı yapanlar Zenfone 10’un 200MP kamera almasını bekliyor. Buna karşılık, Zenfone 9’da 50MP birincil kamera ve arkada 12MP ultra geniş kamera bulunuyordu. ASUS’un bu yıl telefondaki kamera sayısını artırıp artırmadığından emin değiliz. Yine de, karışımda özel bir telefoto atıcı görmek güzel olurdu. Zenfone 9’daki 3x ve 8x dijital yakınlaştırma seviyeleri gerçekten hardalı kesmedi.

Son olarak, sızdırılan bilgiler, Zenfone 10’un piyasaya sürüldüğünde Android 13’ü paketleyeceğini gösteriyor. ASUS’un telefona en az üç yıllık yazılım desteği sunarak diğer Android markalarını yakalamasını umuyoruz. Önceki Zenfones, yalnızca iki yıllık Android yükseltmeleri ve iki yıllık güvenlik yamalarıyla gölgelendi. Bu nedenle, daha iyi bir güncelleme anlaşması şüphesiz ASUS’un sunduğu en hoş yükseltmelerden biri olacaktır.

ASUS Zenfone 10 fiyatları ne olacak?

ASUS Zenfone 9 uygulama çekmecesi

Robert Triggs / Android Otoritesi

Zenfone 10 fiyatları hakkında henüz bir bilgi yok. Zenfone 9, temel sürüm için 799 dolardan geldi ve 16 GB RAM varyantı için 899 dolara kadar çıktı. ASUS’un bu yıl da benzer bir fiyatlandırma stratejisi izlediğini görebiliriz.


Bizimle paylaşacağınız herhangi bir Zenfone 10 sızıntısı var mı? Bize bir ipucu gönderin, kontrol edeceğimizden emin olacağız.

Çıkış tarihi, söylentiler, teknik özellikler, fiyat ve daha fazlası

Teknory