Cillian Murphy’nin On Yıllardır Hakkında Sorulan Eski Devam Filmi İçin Geri Dönmek İçin Tek Bir Şartı Var

Cillian Murphy Christopher Nolan’ın yüzü olarak bugünlerde kasabanın konuşması bu. oppenheimerbir buçuk hafta içinde sinemalarda olacak ve İrlandalı bugün çalışan daha sessiz büyük oyunculardan biri olma eğilimindeyken, ekrana getirdiği tutarlı etki, spot ışıklarını her geçen gün daha da kaçınılmaz hale getiriyor. Ve süre oppenheimer Fragmanlar herhangi bir göstergeyse Oscar vızıltısıyla tamamlanan bu taşma noktası pekala […]

Cillian Murphy’nin On Yıllardır Hakkında Sorulan Eski Devam Filmi İçin Geri Dönmek İçin Tek Bir Şartı Var

Cillian Murphy Christopher Nolan’ın yüzü olarak bugünlerde kasabanın konuşması bu. oppenheimerbir buçuk hafta içinde sinemalarda olacak ve İrlandalı bugün çalışan daha sessiz büyük oyunculardan biri olma eğilimindeyken, ekrana getirdiği tutarlı etki, spot ışıklarını her geçen gün daha da kaçınılmaz hale getiriyor.

Ve süre oppenheimer Fragmanlar herhangi bir göstergeyse Oscar vızıltısıyla tamamlanan bu taşma noktası pekala olabilir, meyvesini verirse Murphy’nin belirgin bir süre pop kültüre hakim olmasını sağlayacak bir proje var ve bu proje bir devamı 28 gün sonra.

Murphy, elbette, 2002’de çığır açan zombi filminde rol aldı ve 2007’deki devam filminde yer almadı. 28 hafta sonra, Peaky Blinders ile yapılan bir röportajda yıldızı belli oldu. çarpıştırıcı Garland ve Danny Boyle sırasıyla yazarlık ve yönetmenlik görevlerini yeniden üstlendikleri sürece, eski bir devam filmi için atlamaya neredeyse hazır olduğunu.

Geçenlerde Danny Boyle ile konuşuyordum ve “Danny, filmi 2000’in sonunda çektik” dedim. Bu yüzden kesinlikle yaklaştığımızı düşünüyorum 28 Yıl Sonra. Ama her zaman söylediğim gibi, buna hazırım. yapmayı çok isterim eğer Alex [Garland] içinde bir senaryo olduğunu düşünüyor ve Danny bunu yapmak istiyor, yapmayı çok isterim.”

28 Yıl Sonra kesinlikle hoş bir tınısı var ve bu göz önüne alındığında 28 gün sonra‘nin kültürel etkisinin COVID-19 salgınıyla ilgili olarak canlı ve iyi olduğu kanıtlandı, şu anda pandemi sonrası bir dünyada yaşadığımız gerçeği, potansiyel bir eski devam filminin bu etkinin üzerine son derece keskin yeni bir mercekle inşa edilmesine izin verecektir. . Biz konuşurken Garland’ın bir şeyler uyduracağını umuyoruz.

Bu sırada, oppenheimer 21 Temmuz’da sinemalarda olacak.

Teknory