Cities Skylines 2, ‘eskisinden 5 kat daha büyük bir alan üzerine inşa etmenizi’ sağlar

Şehir Manzarası 2 selefinden beş kat daha büyük devasa haritasıyla engelleri yıkıyor. çıkış tarihi Şehir Manzarası 2 yaklaşıyor ve 24 Ekim 2023’te Xbox Series X|S, PS5 ve PC’de piyasaya sürülmesi planlandığından, beklemek için fazla zaman yok. Ancak lansman günü yaklaşırken, geliştirici Colossal Order heyecanlı oyuncular için daha fazla teaser yayınlıyor. Bugün, Haritalar ve Temalar hakkında […]

Cities Skylines 2, ‘eskisinden 5 kat daha büyük bir alan üzerine inşa etmenizi’ sağlar

Şehir Manzarası 2 selefinden beş kat daha büyük devasa haritasıyla engelleri yıkıyor.

çıkış tarihi Şehir Manzarası 2 yaklaşıyor ve 24 Ekim 2023’te Xbox Series X|S, PS5 ve PC’de piyasaya sürülmesi planlandığından, beklemek için fazla zaman yok. Ancak lansman günü yaklaşırken, geliştirici Colossal Order heyecanlı oyuncular için daha fazla teaser yayınlıyor.

Bugün, Haritalar ve Temalar hakkında büyük bir bilgi dökümü aldık. Şehir Manzarası 2ve hepsi çok etkileyici görünüyor. Colossal Order, “Dünyanın nasıl hissettiği, göründüğü ve değiştiği, yaşadığımız deneyim için sahneyi hazırlıyor” dedi. YouTube fragmanı. Harita artık orijinalinden beş kat daha büyük ve 159 km2 ile “bazı ülkelerden daha büyük”. Aslında, kabaca Orta Avrupa’daki Lihtenştayn ile aynı büyüklükte.

Colossal Order, “Cities: Skylines’da oynanabilir alan, her şeyin kilidi açıldıktan sonra 9’u satın alınabilen 5×5 karolardan oluşuyor” diyor. “Bir harita döşemesi 1,92 x 1,92 km’dir, bu da toplam oynanabilir alanın 92,16km² ve ​​üzerine bir şehir inşa etmek için maksimum 33,18km² olmasıyla sonuçlanır.”

Kapsamlı harita, siz “kutunun dışında düşünürken” daha fazla yaratıcılığı teşvik eder. Oyuncular artık “şehrinizin büyümesini hızlandırabilecek ticaret yollarını açmak için haritanızın sınırlarının ötesindeki şehirlere bağlantılar oluşturabilir”. Dikey olarak da düşünebilirsiniz Şehir Manzarası 2. Artık boy sınırları kaldırıldı; daha önce hiç yapmadığınız şekillerde inşa edebilir ve şehirlerinizle yaratıcı olabilirsiniz.

Ayrıca şehrinizin hissini ve görünümünü de şekillendirebilirsiniz. Bir bölge seçmenize rağmen, “Kuzey Amerika şehrinizdeki Avrupa binalarını ve Tam Tersini” yapabileceksiniz. Bu, umarız her şehri benzersiz ve zevkinize göre kişiselleştirebileceğiniz anlamına gelir.

Cities Skylines 2’nin yayınlanmasını bekleyemiyorsanız, o zaman bizim göz atın en iyi simülasyon oyunları Sıradan olanı alt edilemeyecek kadar iyi yapan daha fazla başlığı listeleyin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow