Xbox’ta yeni misiniz? İki aylık Game Pass Ultimate için yalnızca 5 ABD doları harcayın.

TL;DR: 19 Mart itibarıyla iki aylık Xbox Game Pass Ultimate alabilirsiniz(Yeni bir sekmede açılır) yalnızca 5 ABD Doları karşılığında — bu, sınırlı bir süre için normal 29 ABD Doları tutarındaki maliyetten %83 indirim anlamına gelir. Video oyunları oynamak birçokları için eğlenceli bir hobidir. Sadece bir eğlence kaynağı değil, aynı zamanda stresi azalt(Yeni bir sekmede açılır). […]

Xbox’ta yeni misiniz?  İki aylık Game Pass Ultimate için yalnızca 5 ABD doları harcayın.

TL;DR: 19 Mart itibarıyla iki aylık Xbox Game Pass Ultimate alabilirsiniz(Yeni bir sekmede açılır) yalnızca 5 ABD Doları karşılığında — bu, sınırlı bir süre için normal 29 ABD Doları tutarındaki maliyetten %83 indirim anlamına gelir.


Video oyunları oynamak birçokları için eğlenceli bir hobidir. Sadece bir eğlence kaynağı değil, aynı zamanda stresi azalt(Yeni bir sekmede açılır). oynuyorsun ya Görev çağrısı arkadaşlarınızla veya Harry Potter fantezinizi Hogwarts MirasıXbox oyun oynamak için popüler bir seçimdir.

Xbox’ın harika dünyasında yeniyseniz, 100’den fazla oyuna ve EA Play’e erişmenizi sağlayan Game Pass Ultimate’ta çok şey kazanabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır). Sınırlı bir süre için, yeni kullanıcılar yalnızca 5 ABD doları karşılığında iki aylık abonelik alabilir.

Konsolunuzda ve ayrıca Xbox Cloud Gaming aracılığıyla cep telefonunuz, tabletiniz veya PC’niz gibi cihazlarda oynanabilecek çok çeşitli yüksek kaliteli oyunlar ile kendinizi Xbox oyunlarına kaptırın. Bu şekilde, oyun verilerinizi her yerde bulabilir ve farklı cihazlar kullanan diğer oyuncularla oynamaya devam edebilirsiniz.

Ayrıca Xbox Live Gold’un tüm avantajlarından yararlanacaksınız.(Yeni bir sekmede açılır), diğer oyunculardan oluşan bir topluluğa katılmanıza ve çok oyunculu oyunlarda rekabet etmenize olanak tanır. Ayrıca, her ay ücretsiz oyunlar ve Xbox Store’da indirimler kazanın.

EA Play ayrıca, EA’nın en iyi oyunlarına, oyun içi mücadelelere ve yalnızca üyelerin yararlanabileceği ödüllere anında erişmenizi sağlayan anlaşmanın bir parçasıdır. Üyelere özel bu içerik, başkalarının erişmek için satın almak zorunda kalacağı belirli oyunları 10 saatlik bir deneme için oynamanıza bile izin verir.

Bu fırsatı satın aldığınızda, bir dijital kod alacaksınız — satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde kullandığınızdan emin olun. Kodların istiflenemeyeceğini ve bu fırsatın yalnızca yeni kullanıcılar veya süresi dolmuş Game Pass’e sahip üyeler için geçerli olduğunu unutmamak da önemlidir.

İki aylık Xbox Game Pass Ultimate aboneliğiyle oyununuzu oynayın(Yeni bir sekmede açılır) sınırlı bir süre için sadece 5 $ (kayıt 29 $).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory