CMF by Nothing, ürün kullanılabilirliğini 15 ülkeye daha genişletiyor

TL;DR CMF by Nothing’in ürünleri başlangıçta yalnızca Birleşik Krallık’ta piyasaya sürüldü. Nothing alt markası artık ürün kullanılabilirliğini ABD dahil 15 ülkeye genişletiyor. Ürünler arasında kulaklıklar, akıllı saat ve 65W GaN şarj cihazı yer alıyor. Nothing Phone 2’nin yapımcılarının bir alt markası olan CMF, ilk ürün serisinin lansmanını Eylül ayında gerçekleştirdi. Ürün yelpazesi başlangıçta yalnızca bir […]

CMF by Nothing, ürün kullanılabilirliğini 15 ülkeye daha genişletiyor

TL;DR

  • CMF by Nothing’in ürünleri başlangıçta yalnızca Birleşik Krallık’ta piyasaya sürüldü.
  • Nothing alt markası artık ürün kullanılabilirliğini ABD dahil 15 ülkeye genişletiyor.
  • Ürünler arasında kulaklıklar, akıllı saat ve 65W GaN şarj cihazı yer alıyor.

Nothing Phone 2’nin yapımcılarının bir alt markası olan CMF, ilk ürün serisinin lansmanını Eylül ayında gerçekleştirdi. Ürün yelpazesi başlangıçta yalnızca bir bölgede mevcuttu, ancak şirket şu anda kullanılabilirliği 15 ülkeye daha genişletiyor ve daha fazlası da eklenecek.

CMF, ürünlerinin artık ABD, Almanya, Japonya, Malezya, Avustralya ve daha fazlası dahil olmak üzere 15 ülkede daha satışa sunulduğunu duyurdu. Bu ürün koleksiyonu Buds Pro, Watch Pro ve Power 65W GaN’yi içerir. Şirket, yıl sonundan önce 26 pazara daha gelmeyi planladığını açıkladı.

Küresel Erişilebilirlik Planı CMF

Daha önce, ürünler Londra’da piyasaya sürülmüştü ve yalnızca Nothing’in fiziksel Soho perakende mağazasında bulunabiliyordu. Kısa bir süre sonra, seçkin çevrimiçi ve çevrimdışı perakendecilerin Hindistan’daki satışını genişletti.

CMF, hedefinin kaliteden ödün vermeyen uygun fiyatlı ürünler sunmak olduğunu söylüyor. Bu nedenle CMF’nin üç ürünü şaşırtıcı derecede ucuzdur.

  • CMF Tomurcukları Pro — 49$
  • CMF İzle Pro — 69$
  • CMF Gücü 65W GaN — 39$

Şirketin belirttiği gibi, bu durum görünüşe göre yüksek satışlara yol açtı: “Ürünler birçok ülkede kendi kategori ve segmentlerinde hızla en çok satan modeller haline geldi.”

Yüksek talep nedeniyle CMF, daha geniş bir kullanılabilirlik sağlamak için çeşitli ortaklar ve perakendecilerle işbirliği yaptığını söylüyor. Bu ortaklardan bazıları Amazon, Aliexpress, Rakuten ve daha fazlasını içerir.

CMF by Nothing, ürün kullanılabilirliğini 15 ülkeye daha genişletiyor

Teknory