‘Creed III’ün Yıldızı Tessa Thompson Filmin İlişkileri Savunduğuna İlişkin Açıklamalar

MGM Studios için Paras Griffin/Getty Images Michael B. Ürdün Ve Tessa Thompson ilişkiler hakkında bir iki şey biliyorlar ve birlikte yola çıktıklarında inanç III, profesyonel ve kişisel bağlarında birlikte büyüdüler. İzleyiciler bir filmi izlemeye başladığında, oyuncu kadrosu ve ekibin kendi aralarında bağlantılar oluşturup oluşturmadığı her zaman belli olur ve şu da açıktır ki, İnanç franchise […]

‘Creed III’ün Yıldızı Tessa Thompson Filmin İlişkileri Savunduğuna İlişkin Açıklamalar

MGM Studios için Paras Griffin/Getty Images

Michael B. Ürdün Ve Tessa Thompson ilişkiler hakkında bir iki şey biliyorlar ve birlikte yola çıktıklarında inanç III, profesyonel ve kişisel bağlarında birlikte büyüdüler. İzleyiciler bir filmi izlemeye başladığında, oyuncu kadrosu ve ekibin kendi aralarında bağlantılar oluşturup oluşturmadığı her zaman belli olur ve şu da açıktır ki, İnanç franchise kalıcı olanları yarattı.

için düzenlediği basın toplantısı sırasında inanç IIIThompson, filmlerin kalbinin gerçekten sergiledikleri ilişkilerde olduğundan bahsetti.

“Sanırım bu filmlerde çok sevdiğim şey ve özellikle ilkinde, Rocky, Adonis ve Bianca’nın biraz seçilmiş bir aile olduklarını gerçekten görmeniz, anlıyor musunuz? Ve bu birçok insan için gerçek. Bu yüzden bu filmlerin sevdiğim yanının ilişkilerle ilgili olduğunu düşünüyorum.”

Kavramı anlamak en kolayı gibi görünse de kolayca en çok gözden kaçırılanlardan biridir – bu hayatta yaptığımız her şey ilişkilerle ilgilidir. Hayatımızın her dönüşünde, dönüşünde, inişinde ve çıkışında bir dizi bağlantı üzerinde çalışıyoruz. Arkadaşlarımızla, sevdiklerimizle, iş arkadaşlarımızla ve hatta bir kez deneyim paylaştığımız kişilerle bağ içindeyiz; bağlantılar kurulur ve hepsinin bizi şekillendirmenin bir yolu vardır.

Thompson, her türden ilişkinin filmin can damarı olduğunu söylüyor ve her birinin masaya getirdiklerini çok seviyor. Tabii ki, filmde Jordan’la birlikte çalışmaktan, birkaç bölümü birlikte ilerletmekten özellikle keyif alıyor. Ekran dışında arkadaşlar ve filmde ortaklar olarak birbirlerini onlar aracılığıyla sevmeye başlarlar. Adonis ve Bianca (sırasıyla Jordan ve Thompson), favori boksörümüz şimdiye kadarki en duygusal rekabetiyle yüzleşirken, çocukluğunun en iyi arkadaşı Damian’a karşı ringe girerken, birbirlerine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyacaklar.

“Mentor ve mentee arasındaki ilişki. İster seçilmiş ister kandan olsun, baba ve oğul arasındaki ilişki. Ebeveynler arasındaki ilişki. Bilirsiniz, geçmişi olan, birbirlerinden bir şeyler öğrenmeye ve travmalarını çözmeye dayanabilen insanlar arasındaki ilişki. Bu yüzden Mike ile bu işte var olmayı ve bu filmler bağlamında ve bireysel olarak arkadaş olarak birbirimizi zorlamamızı ve birbirimizi sevmemizi seviyorum. Ama bence bu gerçekten partnerin kim olursa olsun, ringde kim varsa, o meşhur yüzük seninle ilgili. Ve bu pek çok biçim alabilir. Ve bazen, ringde sadece sen varsın ve bu da sorun değil.”

Elbette, hayatımızda bizi ileriye götüren ilişkinin kendi içimizde incelediğimiz zamanlar vardır ve Thompson bunun da sorun olmadığını söyler. Ringde kendimizle yüzleştiğimizde, neler yapabileceğimize ve rakiplerle karşılaştığımızda neye izin vereceğimize dair en çok şeyi öğrenebiliriz.

Bu ilişkileri ve daha fazlasını şurada inceleyebilirsiniz. inanç III 3 Mart’ta vizyona girdiğinde, bir saniyesini bile kaçırmak istemeyeceksiniz.

Teknory