Jon Bernthal Henüz MCU’ya Tekrar Girmedi Ve Bir Marvel Multiverse Crossover’a Ulaştı

Marvel Television aracılığıyla görüntü Marvel hayranları görmek için sabırsızlanıyor Jon Bernthal Punisher olarak geri dön Daredevil: Yeniden Doğmak, hiç şüphesiz Charlie Cox’tan Matt Murdock ile ekranı paylaştığını görecek. Bununla birlikte, Bernthal zaten Marvel çoklu evrenini aşan destansı bir karşılaşmayı başardığından, Frank Castle yıldızının başka bir Marvel kanunsuzuyla ekip oluşturması için Disney Plus serisinin yayına girmesini […]

Jon Bernthal Henüz MCU’ya Tekrar Girmedi Ve Bir Marvel Multiverse Crossover’a Ulaştı

Marvel Television aracılığıyla görüntü

Marvel hayranları görmek için sabırsızlanıyor Jon Bernthal Punisher olarak geri dön Daredevil: Yeniden Doğmak, hiç şüphesiz Charlie Cox’tan Matt Murdock ile ekranı paylaştığını görecek. Bununla birlikte, Bernthal zaten Marvel çoklu evrenini aşan destansı bir karşılaşmayı başardığından, Frank Castle yıldızının başka bir Marvel kanunsuzuyla ekip oluşturması için Disney Plus serisinin yayına girmesini beklememize gerek olmadığı ortaya çıktı.

Reddit kullanıcılarının kafası karışmış durumdayken, Bernthal kısa süre önce Thomas Jane ile tanıştı – 2004’ün yıldızı gibi Cezalandırıcı. Evet, bir fiyatına iki Frank Şatosu. Aslında, aynı görüntüde canlı aksiyonda karakteri oynayan oyuncuların yarısı. Silahlı hayranların gözdesi, çok az hatırlanan 1989 yapımı bir filmde Dolph Lundgren tarafından canlandırılmıştır. Thor2008’lerde Ray Stevenson Cezalandırıcı: Savaş Bölgesi.

Çiftin yolları bir araya gelirken kesişti. Taran Taktik bu Mart, yani ne yazık ki, bu Jane’in bir görünüm yapacağına dair bir ipucu olarak alınmamalı. Yeniden doğmak. Her ne kadar böyle bir oyuncu kadrosu şüphesiz hayranları tezahürat yapacak olsa da. Lundgren ve Stevenson’a saygısızlık etmeden, Jane’s Punisher’ın karakterin MCU öncesi yinelemelerinin en popüleri olduğunu söylemek doğru olur, bu yüzden onu ve Bernthal’ı karşı karşıya getirmek, olayların heyecan verici bir dönüşü olacaktır.

Olduğu gibi, bu muhtemelen meydana geldiğini makul bir şekilde görebileceğimiz daha olası çoklu evren geçişlerinden biridir. Yenilmezler: Gizli Savaşlarama – kim bilir – belki Bernthal, Kevin Feige ile bir anlaşma yapması için lobi yapabilir. Punisher: Punisher Ayetinin Ötesinde kopup fırlamak.

Teknory