Crystal Palace – Everton 2023 canlı yayını: FA Cup’ı ücretsiz izleyin

TL;DR: FA Cup’taki Crystal Palace – Everton karşılaşmasını ITVX’te ücretsiz izleyin. Bu ücretsiz yayın hizmetine dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. FA Cup, futbol dünyasının tartışmasız en ünlü yerel kupa müsabakasıdır ve en büyük üçüncü tur maçlarından bazılarını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Yılın bu döneminde hepimiz evde kalıyoruz ve daha az şey yapıyoruz, dolayısıyla bu fırsat daha […]

Crystal Palace – Everton 2023 canlı yayını: FA Cup’ı ücretsiz izleyin

TL;DR: FA Cup’taki Crystal Palace – Everton karşılaşmasını ITVX’te ücretsiz izleyin. Bu ücretsiz yayın hizmetine dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


FA Cup, futbol dünyasının tartışmasız en ünlü yerel kupa müsabakasıdır ve en büyük üçüncü tur maçlarından bazılarını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Yılın bu döneminde hepimiz evde kalıyoruz ve daha az şey yapıyoruz, dolayısıyla bu fırsat daha iyi bir zamanda gelemezdi.

Dünyanın her yerinden Crystal Palace – Everton maçını ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

FA Cup’ta Crystal Palace-Everton maçı ne zaman?

Crystal Palace ve Everton yarın başlayacak 20 Ocak GMT saatiyle 20:00. 4 Selhurst Park Stadyumu’nda. İki takım arasında oynanan son maçı Everton kazandı.

Crystal Palace – Everton maçını ücretsiz nasıl izleyebilirsiniz?

Crystal Palace ile Everton arasındaki FA Cup maçını ITV4’te canlı olarak izleyebilirsiniz. 19 Ocak 19:30 GMT. 4. Ayrıca bu fikstürü ücretsiz olarak canlı yayınlayabilirsiniz. ITVX.

ITVX coğrafi olarak Birleşik Krallık ile sınırlıdır, ancak herkes bu ücretsiz yayın platformuna bir VPN ile erişebilir. Bu araçlar gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Birleşik Krallık’taki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, dünyanın her yerinden ITVX’e bağlanabileceğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek ITVX’in engellemesini kaldırın:

 1. Yayın dostu bir VPN’e abone olun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Birleşik Krallık’taki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek ITVX

 5. Dünyanın her yerinden ücretsiz Steam Crystal Palace vs. Everton

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir ancak çoğu VPN, ücretsiz deneme süreleri veya para iade garantisi sunar. Bu tekliflerden yararlanarak, nakit taahhütte bulunmadan ITVX’e erişim sağlayabilirsiniz. Bu tabii ki uzun vadeli bir çözüm değil, ancak yatırımınızı geri kazanmadan önce Crystal Palace – Everton karşılaşmasını izlemeniz için size bolca zaman tanıyor.

Mashable Fırsatları

ITVX için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı ITVX’in engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir:

 • Birleşik Krallık dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile Crystal Palace – Everton karşılaşmasını dünyanın her yerinden ücretsiz izleyin.

Teknory