The Masters 2023 golf canlı yayını: Masters’ı ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, Master’lara ücretsiz olarak erişebilir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,52 £ karşılığında satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – %49 indirim içeriyor. Aboneler ayrıca ücretsiz akış için kullanılabilecek bir para iade garantisi alırlar. Golf tutkunları kendilerini ciddi şekilde adamış bir grup, bu nedenle 2023’ün ilk büyük şampiyonasını beklemek zor […]

The Masters 2023 golf canlı yayını: Masters’ı ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, Master’lara ücretsiz olarak erişebilir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,52 £ karşılığında satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – %49 indirim içeriyor. Aboneler ayrıca ücretsiz akış için kullanılabilecek bir para iade garantisi alırlar.


Golf tutkunları kendilerini ciddi şekilde adamış bir grup, bu nedenle 2023’ün ilk büyük şampiyonasını beklemek zor olacak.

Çok acı çektiğinizi biliyoruz, bu nedenle bekleyişin neredeyse sona erdiğini duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Augusta National hemen köşede ve çeşitli akış hizmetlerinde her çekimi takip edebilirsiniz. Yolunuza çıkabilecek tek şey seyahat ve o korkunç coğrafi kısıtlamalardır. Bu sinir bozucu olasılıkla karşı karşıya kalırsanız, akış dostu bir VPN’e abone olmayı düşünmelisiniz.

Masters 2023 ne zaman?

Masters, 6 Nisan’da Augusta National Golf Club’da başlayacak ve 9 Nisan’da final turu ile başlayacak.

ESPN ve CBS, ABD’deki izleyiciler için turnuvanın yayınına ev sahipliği yapıyor Tam yayın, yarışmanın ilk birkaç gününde saat 13:00 EST’de başlayacak ve hafta sonu boyunca daha fazla yayın planlanacak. İngiltere’deki hayranlar, 6-7 Nisan 20:00 GMT, 8 Nisan 19:30 GMT ve 9 Nisan 18:30 GMT’den başlayarak Sky Sports Golf ve Sky Sports Ana Karşılaşmasında özel canlı yayının keyfini çıkarabilirler. BBC2 ayrıca günün ilerleyen saatlerinde önemli noktaları gösteriyor.

Bu oldukça basit, ancak tek seçeneğiniz bunlar değil.

Masters’ı ücretsiz olarak canlı yayınlayabilir misiniz?

ESPN ve CBS, yalnızca Amerikalı izleyiciler için mevcuttur ve Sky Sports yalnızca Birleşik Krallık’ta mevcuttur. Ancak hepsi bu kadar değil, çünkü çoğu akış hizmeti tam olarak ucuza gelmiyor. Abone olmayanlar için bu zor, bu nedenle pek çok golf hayranı alternatif izleme yolları arıyor olacak.

Neyse ki, bu yılki turnuvayı bir dizi küresel hizmette ücretsiz olarak izleyebilirsiniz:

  • 9Now (tüm turlar) — Avustralya’da ücretsiz

  • CBS (üçüncü ve dördüncü tur) — ABD’de ücretsiz

  • BBC iPlayer (yalnızca öne çıkanlar) — Birleşik Krallık’ta ücretsiz

Bu küresel akış platformlarına yurt dışından erişmenin tek yolu bir VPN kullanmaktır. Bu kulağa korkutucu gelebilir ama aslında çok basit bir işlemdir. Akış dostu bir hizmetle, Masters’ın her turunu 9Now’da birkaç adımda ücretsiz olarak kolayca izleyebilirsiniz:

  1. Akış dostu bir VPN için kaydolun

  2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. Uygulamayı açın ve Avustralya’daki bir sunucuya bağlanın

  4. Ziyaret etmek 9Şimdi(Yeni bir sekmede açılır)

  5. Masters’ı 9Now’da ücretsiz izleyin

Akış için en iyi VPN’lerin çoğu ücretsiz değildir, ancak genellikle para iade garantisi sunarlar. Bu garantileri kullanarak Masters canlı yayınlarını ücretsiz izleyebilirsiniz.

Ustalar için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 9Now, CBS ve BBC iPlayer gibi önde gelen akış sitelerinin engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir. Aboneler, 94 ülkede güçlü bağlantı hızlarına, güçlü şifreleme seviyelerine, yerleşik bir parola yöneticisine ve hızlı sunuculara sahip olur. Aboneler ayrıca her platform için uygulamalar alır ve aynı anda beş cihaza kadar bağlanabilir.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,52 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plana ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi dahildir. Masters’a erişmek için kaydolabilir ve ardından para iade garantisi ile yatırımınızı geri kazanabilirsiniz. Bu sinsi ama işe yarıyor.

Masters 2023’ü ExpressVPN ile ücretsiz izleyin.

Teknory