Cult of the Lamb’in bir sonraki büyük güncellemesi Sins of the Flesh’in gelecek yılın başında gelmesi olacak

Geliştirici Massive Monster duyurdu Kuzu Kültü‘nin bir sonraki ana içeriği, Bedenin Günahları. Bedenin Günahları “Gelecek yılın çok başlarında” gelmesi planlanan ve “yeni özellikler, hikayeler ve daha fazlasıyla dolu” ücretsiz bir güncelleme olacak. Muhteşem yeni görseller ve başlık dışında, içerik güncellemesinin ayrıntılarını bilmiyoruz ancak geliştirici, hayranlardan daha fazla bilgi için “önümüzdeki birkaç hafta içinde” dikkatli olmalarını […]

Cult of the Lamb’in bir sonraki büyük güncellemesi Sins of the Flesh’in gelecek yılın başında gelmesi olacak

Geliştirici Massive Monster duyurdu Kuzu Kültü‘nin bir sonraki ana içeriği, Bedenin Günahları.

Bedenin Günahları “Gelecek yılın çok başlarında” gelmesi planlanan ve “yeni özellikler, hikayeler ve daha fazlasıyla dolu” ücretsiz bir güncelleme olacak.

Muhteşem yeni görseller ve başlık dışında, içerik güncellemesinin ayrıntılarını bilmiyoruz ancak geliştirici, hayranlardan daha fazla bilgi için “önümüzdeki birkaç hafta içinde” dikkatli olmalarını istiyor. Bedenin Günahları.

Ayrıca geçen yıl güncellemeyle ilgili pek çok ipucu yayınlandığı ve hayranları güncellemede ne olacağını düşündüklerine dair ipuçları aramaya teşvik ettiği de görülüyor.

“Bu güncelleme üzerinde son derece sıkı çalışıyoruz ve oyuna çok daha fazla içerik gelecek!” geliştirici eklendi heyecan.

Bunlara ek olarak, Kuzu Kültü Massive Monster’ın “yaptığımız EN BÜYÜK indirimlerden biri” olarak adlandırdığı Steam Sonbahar indiriminde şu anda %40 indirim var. Eğer oyunun sayfasına gidersen mağaza sayfasıoyun şu anda 14,75 $ (11,69 £) seviyesinde, bu da 24,60 $’dan (19,50 £) daha düşük.

Kuzu Kültü: Bekleyen Kişi paket – oyunu ve aşağıdakiler gibi çeşitli DLC parçalarını içerir kafir Ve Tarikatçı paketleri ve film müziği de 44,48 $ (35,26 £) yerine 27 $ (21,50 £) fiyatla sunuluyor.

oyun yakın zamanda ilk oyun işbirliğini kutladı. Birlikte Açlıktan ÖlmeyinYıllık indirimi bekleyenler için her iki oyunu da yalnızca 17,51 $ (13,88 £) karşılığında satın alabileceksiniz.

Kuzu Kültü son yılların en iyi roguelike oyunlarından biridir ve PS5, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, PS4, Xbox One ve PC’de oynanabilir.

Kara Cuma’da en iyi oyun indirimlerini arıyorsanız, bizim göz atın Kara Cuma oyun fırsatları rehber, en iyiler için seçtiklerimizle birlikte Kara Cuma video oyunu fırsatları bazı harika teklifler içeriyor.

Teknory