Slay the Spire geliştiricileri Unity’den ayrıldıktan sonra yeni bir deste oluşturucu yayınladı

Jump Ship Game Jam’e yapılan gönderimin bir parçası olarak, Spire’ı öldür devs Mega Crit Games, Unity ile üretilmemiş, oynaması ücretsiz yeni bir deste oluşturucuyu piyasaya sürdü. Bu yeni deste oluşturma otomatik savaş oyununun adı Dans Eden Düellocular, ve oyuncuların dans eden bir karakter seçtiğini, harika kartlardan oluşan bir deste oluşturduğunu ve bir dans savaşında rakiplerle […]

Slay the Spire geliştiricileri Unity’den ayrıldıktan sonra yeni bir deste oluşturucu yayınladı

Jump Ship Game Jam’e yapılan gönderimin bir parçası olarak, Spire’ı öldür devs Mega Crit Games, Unity ile üretilmemiş, oynaması ücretsiz yeni bir deste oluşturucuyu piyasaya sürdü.

Bu yeni deste oluşturma otomatik savaş oyununun adı Dans Eden Düellocular, ve oyuncuların dans eden bir karakter seçtiğini, harika kartlardan oluşan bir deste oluşturduğunu ve bir dans savaşında rakiplerle karşı karşıya geldiğini görüyor. Bu oyun en iyi roguelike oyunlar listemizde yer almasa da Mega Crit Games ekibi için teknikler ve araçlar konusunda yeni bir girişimdir.

“Dolayı son olaylarMega Crit ekibi bir sonraki büyük oyunumuzu Unity’den taşıyacak bir motor arıyor”, Buhar sayfası diyor. Bu girişim, geliştiricileri yeni motorları ve araçları keşfetmeye teşvik eden üç haftalık bir oyun yoğunluğuyla aynı zamana denk geldi.

Ekip, Unity’yi kullanmak yerine Godot motoruna geçiş yaparak şunları oluşturdu: Dans Eden Düellocular Jump Ship Jam için. Bu aynı zamanda oyuna ücretsiz olarak erişebileceğiniz anlamına da gelir. itch.ioveya birine ödeme yapmak istiyorsanız Mega Crit Games ekibi oyuncuları Godot’ya bağış yapmaya teşvik ediyor.

Jump Ship Jam henüz bitmedi; Bitime altı gün kala Mega Crit Games ekibi programın ilerisinde. Bununla birlikte, Dancing Duelists’te zaten kusursuz bir koşu elde ettiyseniz ve dişlerinizi geçirecek başka bir şey arıyorsanız, diğer bazılarına göz atın. Gemi Sıkışma girişlerini atla bunlar zaten gönderildi.

Ancak bu muhteşem otomatik savaş oyununda muhtemelen biraz daha zaman geçirmek isteyeceksiniz. Mega Crit Games ekibi, “Bu projenin bu kadar kısa bir zaman diliminde ortaya çıkmasından son derece gurur duyuyoruz ve göz atmanızı çok isteriz” dedi. Ve tüm bunlarla sosyal medyada olumlu tepkilerGörünüşe göre bu kesinlikle göz atmanız gereken bir deste oluşturucu.

Daha mükemmel ve samimi bir şekilde yapılmış oyunlar için bizim göz atın en iyi bağımsız oyunlar Ve en iyi bağımsız korku oyunları her ikisi de yürek ve ruh taşıyan, öne çıkan girişleri içeren listeler.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow