Bugünün Wordle Yanıtı #578 – 18 Ocak 2023 Çözüm ve İpuçları

Bugünün çözümünde yalnızca bir sesli harf var, ancak birinci veya ikinci tahmininizle doğru harf kombinasyonunu bulmayı başarırsanız, hızlı bir şekilde çözme şansınız yüksektir – bu kelimeyi daha önce duyduğunuzu varsayarsak, aksi takdirde, tahmin etmenin bir seçenek olduğunun farkında bile değil. İlk harf C’dir ve kelime sert kafiyelidir. Daha iyi bir ipucuna ihtiyacınız varsa, zor sadece […]

Bugünün Wordle Yanıtı #578 – 18 Ocak 2023 Çözüm ve İpuçları

Bugünün çözümünde yalnızca bir sesli harf var, ancak birinci veya ikinci tahmininizle doğru harf kombinasyonunu bulmayı başarırsanız, hızlı bir şekilde çözme şansınız yüksektir – bu kelimeyi daha önce duyduğunuzu varsayarsak, aksi takdirde, tahmin etmenin bir seçenek olduğunun farkında bile değil. İlk harf C’dir ve kelime sert kafiyelidir. Daha iyi bir ipucuna ihtiyacınız varsa, zor sadece cevapla kafiyeli bir kelime değil, aynı zamanda çözümün de bir parçası.

Kafanız her zamankinden daha mı karışık hissediyorsunuz? 18 Ocak 2023 tarihli Wordle #578 sorusunun çözümü pazıdır. Bitkinin bir pancar türü olması, saplarının parlak mor olmasını; Çiğken tadı çok acı ama ağartıldığında çok kötü değil. Göre Eytmonline, kelime, tarihsel olarak enginara benzer bir bitki olarak bilinmesine rağmen, bir zamanlar devedikeni ile karşılaştırıldığı Fransa’dan gelmektedir – elbette, belirgin şekilde farklıdır. Bu arada, seni yarına kadar bağlı tutacak başka bir oyun mu arıyorsun? Bu bulmaca başlıklarına göz atın!

Teknory