Daha Büyük ve Daha İyi Bir Vuruşla Aynı Mülayim Bir Korku Akışta Kayboluyor

RLJE Filmleri aracılığıyla Sinemanın en sevilen kır saçlı belalarından biri olarak kendine bir yer edinmiş olan Stephen Lang, çok az aktörün kariyerleri boyunca bu kadar uzun süre deneyimleyebildiği bir ivme dalgasını kullanıyor. Yaşlı adam daktilonun her zaman hemen köşede gizlendiğini gösterir. Kıdemli karakter oyuncusu, James Cameron’ın aynı arketipsel düşmanı üzerinde ince örtülü dönüşler oynadı. avatarı […]

Daha Büyük ve Daha İyi Bir Vuruşla Aynı Mülayim Bir Korku Akışta Kayboluyor

RLJE Filmleri aracılığıyla

Sinemanın en sevilen kır saçlı belalarından biri olarak kendine bir yer edinmiş olan Stephen Lang, çok az aktörün kariyerleri boyunca bu kadar uzun süre deneyimleyebildiği bir ivme dalgasını kullanıyor. Yaşlı adam daktilonun her zaman hemen köşede gizlendiğini gösterir.

Kıdemli karakter oyuncusu, James Cameron’ın aynı arketipsel düşmanı üzerinde ince örtülü dönüşler oynadı. avatarı franchise, barbar Conan yeniden yapmak, cesurVe Ölümcül Motorlar son on yılda ve tek başına değişim, ancak geçen yılın taşra psikolojik korkuları, her zaman karanlıkların gölgesinden çıkmak için zorlu bir savaşla karşı karşıyaydı. Nefes alma.

yaşlı adam
RLJE Filmleri aracılığıyla

Her iki türde de kısıtlı bir bütçeyle çekilen Lang, karanlık ve acımasız bir sır saklayan, izole edilmiş yaşlı bir beyefendiyi canlandırıyor. sonuç olarak yaratıcılık, yaratıcılık ve derme çatma silahlar.

Halbuki Nefes alma gişede yaklaşık 160 milyon dolar hasılat elde etti ve bir devam filmi çekti, Yaşlı adam neredeyse hiç tantana olmadan serbest bırakıldıktan sonra yol kenarında bırakıldı. Bununla birlikte, Lang’in en iyi yaptığı şeyi yapması, akış dünyasının mümkün olduğu kadar çok korkunç içeriği tüketme konusundaki bastırılamaz arzusuyla birleştiğinde, yine de gözden kaçan filmi yeniden gündeme getirmek için komplo kurdu.

Başına FlixPatrolSömürü sinemasının eski iyi (ya da kötü) günlerine kasvetli ve tüyler ürpertici gazel, Lang rönesansının sağlıklı kalmasını sağlayarak iTunes küresel sıralamasında bir yer edindi.

Teknory