Daha Önce Görülmemiş Titanik Set Fotoğrafları James Cameron’un Destanının Kamera Arkasını Gösteriyor

Titanik’ten daha önce hiç görülmemiş set fotoğrafları, James Cameron’un destansı romantik filminin yapım aşamasındaki yeni kamera arkası görüntülerini gösteriyor. Özet Yeni set fotoğrafları Titanik daha önce hiç görülmemiş romantik destanın perde arkasına bakışlar sunuyor. film, gişe başarısı nedeniyle tarihi bir öneme sahip ve gösterime girdikten sonra tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi oldu. Duygusal […]

Daha Önce Görülmemiş Titanik Set Fotoğrafları James Cameron’un Destanının Kamera Arkasını Gösteriyor

Titanik’ten daha önce hiç görülmemiş set fotoğrafları, James Cameron’un destansı romantik filminin yapım aşamasındaki yeni kamera arkası görüntülerini gösteriyor.

Özet

  • Yeni set fotoğrafları Titanik daha önce hiç görülmemiş romantik destanın perde arkasına bakışlar sunuyor.
  • film, gişe başarısı nedeniyle tarihi bir öneme sahip ve gösterime girdikten sonra tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi oldu.
  • Duygusal son Titanik Yaklaşık otuz yıl sonra bile izleyiciler üzerinde kalıcı bir etki bırakarak sinema klasiği statüsünü sağlamlaştırdı.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Tüm yeni set fotoğrafları Titanik romantik destanın prodüksiyonundan daha önce hiç görülmemiş görüntüler ortaya çıkarıyor. James Cameron’ın yönettiği film, Jack Dawson (Leonardo DiCaprio) ile Rose Bukater (Kate Winslet) arasında RMS’de geçen kurgusal bir aşk hikayesini anlatıyor. Titanik kaderi batmadan önce. film, romantizmi, dramayı ve aksiyonu tek bir ilgi çekici deneyimde birleştirdiği için eleştirmenlerden övgü aldı.

Şimdi, İnsanlar oyuncu kadrosunun yer aldığı 12 yeni set fotoğrafı yayınladı. Titanik kamera ARKASI. Yeni fotoğrafların çoğu DiCaprio ve Winslet’i içeriyor, diğerleri ise sette uygulanan ayrıntı düzeyini gösteriyor. Filmin yeni fotoğraflarına aşağıdan göz atabilirsiniz:


Titanik Neden Sevilen Bir Romantik Dramdır?

Titanic Rose New York'a geliyor

Cameron’un 26 yıl önce vizyona giren romantik draması, hâlâ tüm zamanların en unutulmaz felaket filmlerinden biri olarak kabul ediliyor. Sırasında Titanik Gerçek bir olaya dayanan Jack ve Rose’un ilişkisi, trajedi etrafında bir aşk hikayesi yaratan bir dramatizasyondur. film bunu yaparak geminin başına gerçekte ne geldiğini tasvir edebiliyor ve ana karakterlerinden dolayı gemiyi daha trajik hale getiriyor.

Filmin başarısı aynı zamanda tarihinin de önemli bir parçası; Cameron vizyona girene kadar tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi oldu. avatar İlk vizyona girdiğinde 1,82 milyar dolar hasılat elde eden film, gişede 1 milyar doları aşan ilk film oldu. Aynı zamanda yıllar içinde yeniden gösterime girdikten sonra toplam geliri 2 milyar doları aşan ikinci film oldu. film tarihi başarısı nedeniyle izleyenler tarafından sevilmeye devam etmiştir.

Duygusal son Titanik 195 dakikalık destana yakışır bir son veren sinema tarihinin de klasik bir sahnesidir. Tüm bu özelliklerinden dolayı filmin sinemalarda gösterime girmesinden neredeyse otuz yıl sonra bile hala kutlanması şaşırtıcı değil. Bu yeni görüntülerin, filmden keyif alan kişilere filmin yapımında kullanılan ayrıntılara daha fazla hayranlık duyacağı kesin.

Kaynak: İnsanlar

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow