Daily Authority: ???? Galaxy S23 özelliği, görüntü kötü amaçlı yazılımlarının üstesinden gelir

Ryan Haines / Android Otoritesi ????Günaydın ve Friday’s Daily Authority’ye hoş geldiniz. Paula burada, Nick’i koruyor. Burada güneş parlıyor ve güzel bir gün, ama benim işim var, bu yüzden masamdan (tamam, kanepe) manzaranın tadını çıkarıyorum, bu da Cuma gününe başlamak için hiç de fena bir yol değil. Galaxy S23’ün yeni kötü amaçlı yazılımla mücadele özelliği, […]

Daily Authority: ???? Galaxy S23 özelliği, görüntü kötü amaçlı yazılımlarının üstesinden gelir

Ryan Haines / Android Otoritesi

????Günaydın ve Friday’s Daily Authority’ye hoş geldiniz. Paula burada, Nick’i koruyor. Burada güneş parlıyor ve güzel bir gün, ama benim işim var, bu yüzden masamdan (tamam, kanepe) manzaranın tadını çıkarıyorum, bu da Cuma gününe başlamak için hiç de fena bir yol değil. Galaxy S23’ün yeni kötü amaçlı yazılımla mücadele özelliği, daha çılgın Bing sohbet robotu hikayeleri ve dünyanın en küçük 3D yazıcısı dahil olmak üzere bugünün en önemli haberleriyle devam edin!

Samsung’un Mesaj Koruması sizi kötü amaçlı yazılımlardan korur

samsung galaxy s22 mesajlar uygulaması

Ryan Haines / Android Otoritesi

Yeni bir Galaxy S23 özelliği, sizi güvende tutmak için gelen mesajları tarar.

 • Buna göre SAMSUNGMessage Guard, Samsung Mesajlarına ve Google Mesajlarına gelen görüntüleri kötü amaçlı yazılımlara karşı tarar.
 • Videolarda, resimlerde ve bağlantılarda gizlenen kötü amaçlı yazılımlar, potansiyel olarak kötü niyetli kişilerin cihazlarınıza erişmesine veya kişisel verilerinizi tehlikeye atmasına neden olabilir.
 • Message Guard, telefonunuzda herhangi bir görüntü aldığınızda meydana gelen sıfır tıklama istismarlarına karşı koruma sağlar. Bu tür bir saldırı, herhangi bir şeye tıklamanız gerekmeyen bir saldırıdır; yalnızca bir dosya veya görüntü almak, bilgisayar korsanlarının cihazınıza erişmesine izin verebilir.
 • Yeni özellik, telefonunuza gelen tüm görüntü dosyalarını alındıklarında izole ederek ve ardından tarayarak çalışır. Samsung, “görüntü dosyalarında saklanan olası tehditleri size zarar verme şansı bulamadan etkisiz hale getiriyor.
 • Kulağa oldukça kullanışlı geliyor ve siz telefonunuzu başka şeyler için kullanırken arka planda çalışıyor.
 • Bu özellik şu anda JPG/JPEG, PNG, ICO, GIF, BMP, WEBP ve WBMP resim dosyalarıyla çalışmaktadır.
 • Bu yeni özellik yakında WhatsApp gibi üçüncü taraf mesajlaşma uygulamalarıyla da çalışacak ve bu yıl içinde One UI 5.1 çalıştıran diğer Galaxy telefonlarına ve tabletlerine yayılacak.
 • S23 serisi bir telefon istediğinizi biliyorsunuz ama hangisine karar veremiyor musunuz? Galaxy S23 Ultra incelememize göz atın.

❓Hâlâ hangi S23 serisi telefonu alacağınıza karar veremiyor musunuz? Bilmeniz gereken her şey için tüm özellikleri karşılaştırıyoruz (Android Yetkilisi).

???? Ve ilk fragman Oyunu geniş kitlelere ulaştıran yapımcı ve video oyun tasarımcısı Henk Rogers’ın (Taron Egerton) hikayesini anlatan Apple Tetris için iniş yaptı ve prömiyeri 31 Mart’ta Apple TV Plus’ta (Youtube).

Cuma Eğlencesi

YouTuber My N Mi, işe yarayan küçük şeyler yaratmayı gerçekten çok seviyor ve en son yarattıkları dünyanın en küçük 3D yazıcısı.

 • Bu ufacık yazıcının boyutları yalnızca 18 x 31 x 41 mm’dir.
 • Bunu bir perspektife oturtmak gerekirse, standart bir maçın yüksekliğiyle ilgili.
 • 17 gr ağırlığındadır, tamamen işlevseldir ve SLA (LCD) baskı teknolojisini kullanır
 • Ayrıca 0,135 mm’lik bir XY doğruluğuna ve 0,005 ila 0,3 mm’lik katman çözünürlüğüne sahiptir.
 • Teknik özellikleri bir yana, aynı zamanda gerçekten çok sevimli.
 • Yukarıdaki videoda çalışırken kontrol edin.

Harika bir hafta sonu geçirin!

Paula Beaton, Kopya Editörü

Daily Authority: ???? Galaxy S23 özelliği, görüntü kötü amaçlı yazılımlarının üstesinden gelir

Teknory