David Beckham’ın Koleksiyonunda Harika Zevklere Sahip Olduğunu Kanıtlayan 8 Araba

Beckham, genç yaşlarında her gün süper araba sürmekten paçayı sıyırabiliyorken, artık etrafta dolaşacak bir ailesi olduğuna göre, bu o kadar da pratik değil. Ancak, yüz milyonlarca dolar değerinde olduğunuzda, çok fazla taviz vermenize gerek yoktur. Futbolcu genellikle resimde tüm ailesine sığacak kadar büyük, ancak en seçici sürücülere bile uyacak kadar lüks bir SUV olan siyah […]

David Beckham’ın Koleksiyonunda Harika Zevklere Sahip Olduğunu Kanıtlayan 8 Araba

Beckham, genç yaşlarında her gün süper araba sürmekten paçayı sıyırabiliyorken, artık etrafta dolaşacak bir ailesi olduğuna göre, bu o kadar da pratik değil. Ancak, yüz milyonlarca dolar değerinde olduğunuzda, çok fazla taviz vermenize gerek yoktur. Futbolcu genellikle resimde tüm ailesine sığacak kadar büyük, ancak en seçici sürücülere bile uyacak kadar lüks bir SUV olan siyah Bentley Bentayga ile Londra’da dolaşıyor. Ne yazık ki Beckham için arabayı sürerken biraz fazla rahatladı ve 2018’de hız yaparken yakalandı.

Telgraf, yasal sınırın 19 mil üzerinde hız yapmakla ve 40 mil / saat bölgesinde 59 mil yapmakla suçlandığını bildirdi. Ancak, “Bay Kaçak” olarak bilinen ünlü bir avukatın yardımına koşmasıyla kısa bir hukuk mücadelesinden sonra serbest bırakıldı (aracılığıyla Hava Durumu). Avukatı, İngiliz yasalarının sanığa iddia edilen suçun meydana gelmesinden sonraki 14 gün içinde bir kovuşturma ihbarının teslim edilmesini gerektirdiği için, polisin hız cezasının o zamana kadar Bay Beckham’ın adresine ulaştığını kanıtlaması gerektiğini savundu. Yapamadılar ve bu yüzden yargıcın Beckham’ı paçayı kurtarmaktan başka çaresi kalmadı. O zamandan beri bir daha sahanın önüne çıkarılmadı, o kadar yakın tıraştan sonra Bentley’inin hızına biraz daha dikkat ettiği çok açık.

Teknory