Tesla Sürücü Profili Nasıl Oluşturulur ve Neden Yapmalısınız?

Kaydedilen tercihler, özellikleri ve sezgisel sürüşü günlük rutinlerine dahil etmek isteyen sürücüler için bir nimettir. Bir telefonda seçilen harita uygulamasıyla etkileşime girdiklerini, radyo ve klima ayarlarını değiştirdiklerini ve ardından yola çıkmak için yolu kontrol ettiklerini gören uzun bir başlatma sürecini sürdürmek yerine, sürücü arabası basitçe çekirdeğine önceden programlanmış bir diziyi başlatabilir. sürücü profilleri aracılığıyla işler. […]

Tesla Sürücü Profili Nasıl Oluşturulur ve Neden Yapmalısınız?

Kaydedilen tercihler, özellikleri ve sezgisel sürüşü günlük rutinlerine dahil etmek isteyen sürücüler için bir nimettir. Bir telefonda seçilen harita uygulamasıyla etkileşime girdiklerini, radyo ve klima ayarlarını değiştirdiklerini ve ardından yola çıkmak için yolu kontrol ettiklerini gören uzun bir başlatma sürecini sürdürmek yerine, sürücü arabası basitçe çekirdeğine önceden programlanmış bir diziyi başlatabilir. sürücü profilleri aracılığıyla işler.

Şunu belirtmek gerekir ki, bir ehliyet sınavından önce, Kaliforniya DMV’si güvenli bir yolculuk gerçekleşmeden önce, sürücünün emniyet kemerinin takılmasıyla sona eren 17 kontrolden oluşan bir dizi önerir. Güvenli bir sürücü, tüm bu unsurlara hakim olduğunu gösterebilmelidir (ışıklı bir dönüş sinyalinin arızalanması durumunda kol sinyallerinin kullanılması dahil). Tesla, sürücü profili sayesinde sürücüler için bazı güvenlik görevlerini yerine getiren bu listenin kısaltılmasına yardımcı olur.

Bu özelliklere ek olarak, pek çok sürücü yoldayken müzik dinlemek ve hatta belki de arkadaşlarını veya aile üyelerini aramak ister (yasal yol kullanımını sürdürmek için uygun eller serbest araçları kullanmaları şartıyla). Aracınız herhangi bir ek girişe ihtiyaç duymadan aynaları ayarlayabilir, klima kontrol ayarlarını değiştirebilir ve orta konsolda ekranları açabilir.

Teknory