DC Studios, listelerine iki yeni animasyon filmi ekliyor

İki yeni DC Studios animasyon filmi, Justice League: Crisis on Infinite Earths ve Watchmen, DC Elseworlds’ün bir parçası olarak duyuruldu. DC Extended Universe ile sona ererken Aquaman ve Kayıp KrallıkDC Studios’un eş başkanı ve eş CEO’ları James Gunn ve Peter Safran yönetimindeki yeni rejim, “Bölüm 1: Tanrılar ve Canavarlar”daki yeni sayfalarıyla başlıyor. DC, iki animasyon […]

DC Studios, listelerine iki yeni animasyon filmi ekliyor

İki yeni DC Studios animasyon filmi, Justice League: Crisis on Infinite Earths ve Watchmen, DC Elseworlds’ün bir parçası olarak duyuruldu.

DC Extended Universe ile sona ererken Aquaman ve Kayıp KrallıkDC Studios’un eş başkanı ve eş CEO’ları James Gunn ve Peter Safran yönetimindeki yeni rejim, “Bölüm 1: Tanrılar ve Canavarlar”daki yeni sayfalarıyla başlıyor.

DC, iki animasyon filmi yayınladı Doğrudan çizgi roman endüstrisinin modern çağını şekillendiren iki önemli olayı uyarlamak: Sonsuz Dünyalarda Kriz Ve bekçi.

Tabii ki, bunun gibi birçok başlık var. Kara Şovalye Dönüyor ve Büyük İki’yi oluşturan DC’nin rakibi Marvel ve o sırada bazı bağımsız yayıncılar manzaraya katkıda bulundu, ancak anahtar olan bu grafik romanlardı.

Krizin Önemi

Beğenmek bekçiMarv Wolfman ve George Pérez tarafından yazılan ve 1985 ile 1986 yılları arasında DC Comics tarafından yayınlanan çapraz “olay” hikayesi, daha önce Arrowverse TV serisi olarak bilinen The CW için küçük ekrana uyarlanmıştır ve Süper kız, Yarasa kadın, Flaş, OkVe yarının efsaneleri ağda.

arkasındaki fikir Sonsuz Dünyalarda Kriz DC Çoklu Evrenini terk etmek ve DC’nin sürekliliğinin bu noktasında onlarca yılı DC Evreni gibi tekil ve birleşik bir paylaşılan evrene dönüştürmekti.

Kim izleyiciyi izliyor?

Yazar Alan Moore ve sanatçılar Dave Gibbons ve John Higgins tarafından 1987’de tek bir cilt olarak toplanan sınırlı çizgi roman serisine gelince, bekçi süper kahramanın yapısını bozmak için türünün ilk örneğiydi ve kostümlü kanunsuzların kanun kaçağı olduğu ve çoğu süper kahramanın emekliye ayrıldığı alternatif bir tarihte geçen Soğuk Savaş’ın karmaşık siyasi zirvelerinin bir yansımasıydı.

Watchmen, 2009’da Zack Snyder tarafından beyaz perdede iki kez canlı çekim olarak ve Damon Lindelof tarafından HBO için sınırlı bir televizyon dizisi için uyarlandı. dizi, çizgi romanda geçen olayların sona ermesinden 34 yıl sonrasını ele alıyor.

Peki DC’nin animasyon filmleri için planı nedir?

Gunn ve Safran’ın yeniden markalaşan bir film stüdyosunun (DC Studios) yeni eş başkanları oldukları duyurulduğu andan itibaren, birleşik DCU’larının dışındaki The Batman ve Joker devam filmleri gibi mülklerin durumu hakkında sorular dalgalanıyordu. Genç Titanlar Git! hakkında pek bir şey bilinmiyor Justice League: Sonsuz Dünyalarda Kriz ve bekçi yaratıcı ekibi, yayın programı, oyuncu kadrosu, fragmanı ve diğer haberler açısından animasyon filmleri.

Doğrudan, şu durumda olduğu gibi fikirlere işaret ediyor gibi görünüyor: Justice League: Sonsuz Dünyalarda Kriz gibi içerik beri Penguen, Joker: İki Kişilik Delilik, Süpermen ve Lois Wolfman ve Pérez geçişine dayanan 2024 animasyon filmi DC Elseworlds’e aktarılıyor, “yarın ayet2020’li yıllarla başladı Süpermen: Yarının Adamı.

ne düşünüyorsun Sonsuz Dünyalarda Kriz Ve bekçi canlandırılmış biçimde yeniden anlatılıyor? Aşağıdaki yorumlarda sesi kapatın!

Teknory