Netflix Verileri, Christian Bale’in Yeterince Değerlendirilmemiş Gizem Gerilim Filminin 120 Milyon Saat Boyunca Sessizce İzlendiğini Açıkladı

Özet Soluk Mavi GözChristian Bale’in başrol oynadığı dizi Netflix’te 120 milyon saatten fazla izlendi. Başlangıçta gözden kaçırılmış olmasına rağmen, gizemli gerilim filmi, muhtemelen Bale’in performansı nedeniyle büyük bir hit haline geldi. Filmin Netflix’te yayınlanması, filmin daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşmasını ve atmosferi ve performanslarıyla övgü almasını sağladı. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN […]

Netflix Verileri, Christian Bale’in Yeterince Değerlendirilmemiş Gizem Gerilim Filminin 120 Milyon Saat Boyunca Sessizce İzlendiğini Açıkladı

Özet

  • Soluk Mavi GözChristian Bale’in başrol oynadığı dizi Netflix’te 120 milyon saatten fazla izlendi.
  • Başlangıçta gözden kaçırılmış olmasına rağmen, gizemli gerilim filmi, muhtemelen Bale’in performansı nedeniyle büyük bir hit haline geldi.
  • Filmin Netflix’te yayınlanması, filmin daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşmasını ve atmosferi ve performanslarıyla övgü almasını sağladı.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Soluk Mavi Göz Yeni ayrıntılı veriler, Netflix’te 120 milyon saatten fazla sessizce izlendiğini ortaya koyuyor. Aynı isimli romandan uyarlanan bu gizemli gerilimde Christian Bale, 1830’da Amerika Birleşik Devletleri Askeri Akademisi’nde işlenen bir dizi cinayeti araştıran düşünceli bir dedektifi canlandırıyor ve burada öğrencilerden biri olan genç Edgar Allan Poe’nun yardımına başvuruyor. Harry Melling’in canlandırdığı). film 6 Ocak 2023’te Netflix’te yayınlandı ve buna rağmen Soluk Mavi Göz incelemeler çoğunlukla olumluydu ve yayın hizmetinde radarın altından geçmeyi başardı.

Ancak piyasaya sürülmesinden neredeyse bir yıl sonra yeni netflix Veriler, Bale’in gizemli gerilim filminin gerçekten büyük bir hit olduğunu ortaya koyuyor. Yayıncının iki yılda bir hazırladığı kapsamlı katılım raporuna göre, Soluk Mavi Göz Ocak-Haziran 2023 arasında 120,5 milyon saat boyunca sessizce izlendi. Bağlam açısından bu şuna yakın: Bir Hayaletimiz Var (124,4 milyon saat izlendi) ve Fransızca film DİĞER ADIYLA (120 milyon saat izlendi) aynı zaman dilimi içinde alındı.

İlgili
Soluk Mavi Göz Sonu Açıklandı (Detaylı)

Netflix gerilim filminin finali incelendiğinde, Amerika Birleşik Devletleri Askeri Akademisi’nde cinayetleri işleyen kişinin kim olduğu ortaya çıkıyor.


Soluk Mavi Göz Neden Uyuyan Bir Hit Oldu?

Soluk Mavi Göz'de Augustus Landor rolünde Christian Bale ve Edgar Allan Poe rolünde Harry Melling

Yayınlandıktan sonra çok az ilgi görmesine rağmen yeni Netflix verileri şunu ortaya koyuyor: Soluk Mavi Göz uyuyan bir hit haline geldi. Bu muhtemelen başrol oyuncusu, Oscar ödüllü ve her zaman eğlenceli aktör Christian Bale’e atfedilebilir.Geçmişte pek çok kez olduğu gibi kara kara düşünen, gizemli bir karakteri canlandırdığı için övgü alan kişi. topluluk Soluk Mavi Göz Gillian Anderson, Lucy Boynton, Charlotte Gainsbourg, Toby Jones, Simon McBurney, Timothy Spall ve Robert Duvall gibi yıldızlardan oluşan kadro, aralarındaki inanılmaz uyum nedeniyle de övgüler aldı.

Soluk Mavi Göz Bale’in yazar-yönetmen Scott Cooper ile 2013’ten sonra üçüncü ortak çalışmasını temsil ediyor. Fırından çıkmış ve 2017 Batı Düşmanlarher ikisi de gişe başarısızlığıydı. Soluk Mavi Gözbunun yerine doğrudan yayına sunulan bir yayını tercih ederek Netflix’te çok daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başardı; burada izleyiciler, potansiyel olarak vasat bir filme şans vermeye çok daha istekli. Hikâyenin bazı zayıf noktaları olmasına rağmen, izleyiciler hikayeye aşık oldular. Soluk Mavi Göztüyler ürpertici atmosferi ve ilgi çekici performansları, özellikle Bale’den.

Soluk Mavi Göz Netflix’te yayınlanıyor.

Kaynak: netflix

Soluk Mavi Göz Netflix Posteri
Soluk Mavi Göz

Louis Bayard’ın romanından uyarlanan Soluk Mavi Göz, Christian Bale ve Harry Melling’in Augustus Landor ve Edgar Allan Poe rollerinde oynadığı bir korku/gizem filmi. Eski bir dedektif olan Augustus, New York’taki West Point Askeri Akademisi’ndeki olası bir cinayeti araştırmak üzere ABD Ordusu tarafından görevlendirilir. Genç bir askeri öğrenci olan Poe’nun yardımıyla Augustus, ikiliyi giderek daha tehlikeli bir duruma sürükleyecek korkunç ayrıntılara ve daha da fazla cinayete rastlar.

Yayın tarihi
6 Ocak 2023

Müdür
Scott Cooper
Döküm
Christian Bale, Harry Melling, Gillian Anderson, Lucy Boynton, Charlotte Gainsbourg, Toby Jones, Harry Lawtey, Simon McBurney

Değerlendirme
R

Çalışma süresi
128 dakika

Yazarlar
Scott Cooper

Bütçe
72 milyon dolar

Stüdyo(lar)
netflix

Distribütör(ler)
netflix

Teknory