Zendaya’nın Gecikmeli Filmi, 2024 Vizyon Tarihi Yaklaşırken Çarpıcı Yeni Posteriyle Geliyor

Özet Zendaya’nın yakında çıkacak filmi Meydan Okuyanlar Kocası ve eski erkek arkadaşıyla olan aşk üçgenini ima eden, karakterini içeren yeni bir posteri var. Filmin gösterim tarihi, SAG-AFTRA oyuncularının grevi nedeniyle Nisan 2024’e ertelendi, ancak bu, sinemalarda gösterime girmeden önce daha fazla tanıtım ve ilgiye olanak tanıyor. Meydan Okuyanlar Zendaya’nın yıldız gücünün potansiyel başarısına katkıda bulunmasıyla […]

Zendaya’nın Gecikmeli Filmi, 2024 Vizyon Tarihi Yaklaşırken Çarpıcı Yeni Posteriyle Geliyor

Özet

  • Zendaya’nın yakında çıkacak filmi Meydan Okuyanlar Kocası ve eski erkek arkadaşıyla olan aşk üçgenini ima eden, karakterini içeren yeni bir posteri var.
  • Filmin gösterim tarihi, SAG-AFTRA oyuncularının grevi nedeniyle Nisan 2024’e ertelendi, ancak bu, sinemalarda gösterime girmeden önce daha fazla tanıtım ve ilgiye olanak tanıyor.
  • Meydan Okuyanlar Zendaya’nın yıldız gücünün potansiyel başarısına katkıda bulunmasıyla tenis filmleri için gişe rekorları kırabilir.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Zendaya’nın gecikmiş aşk filmi Meydan Okuyanlar yaklaşan 2024 yayın tarihi öncesinde yıldızların önünü ve merkezini gösteren yeni bir poster yayınladı. Romantik spor komedisinde, tenis şampiyonu Patrick’in (Josh O’Connor) eşi ve koçu Tashi Duncan canlandırılıyor. Patrick, kaybetme durumuna düştükten sonra onu Challenger etkinliğine yazdırıyor. Ancak etkinlikte Tashi’nin eski erkek arkadaşı Art Donaldson (Mike Faist) ile karşı karşıya gelecek.

Şimdi, Zendaya poster başlığını yayınladı Meydan Okuyanlar‘ karakterinin ön planda olduğu çıkış tarihi.

Posterde Tashi’nin güneş gözlüğü taktığı görülüyor; yansımada Patrick ile Art arasında oynanan bir oyun görülüyor. Poster, oyuncuların benzerliklerini yakalamak için gerçekçi bir sanat stili kullanıyor.


Challengers’ın Çıkış Tarihi Neden Ertelendi?

Challengers'da Zendaya

Başlangıçta, yakında çıkacak romantik tenis filminin 15 Eylül 2023’te vizyona girmesi planlanıyordu. Ancak SAG-AFTRA oyuncularının grevi nedeniyle film, 26 Nisan 2024’e kadar yedi ay ertelendi. Bu, filmin basında yıldızları tarafından tanıtılabileceği ve vizyona girmeden önce daha fazla ilgi çekebileceği anlamına geliyor.

İlgili
Tüm Zamanların En İyi 10 Tenis Filmi

Her ne kadar Challengers’ın vizyona girmesi gecikmiş olsa da, izleyicileri Zendaya’nın bir sonraki filmi için heyecanlandıracak çeşitli türlerde başka harika tenis filmleri de var.

Yayınlanması gecikmiş olsa da yeni film, Zendaya’nın başrolü ve hikâyenin merkezinde yer alan aşk üçgeni ile destekleniyor. film ayrıca dramayı daha da yoğun hale getirecek çok sayıda ateşli sahneye sahip olacağını belirten R olarak derecelendirildi. film hiç şüphesiz Patrick’in yetenekli bir oyuncu statüsüne geri döndüğünü göreceğinden, film aynı zamanda zorlukların üstesinden gelme konusunda ilham verici bir film olarak da hizmet edebilir.

Tiyatro performansına bağlı olarak, Meydan Okuyanlar tenis filmleri açısından gişe rekoru kırabilir. Filmin yıldızı olarak Zendaya’nın çekiciliği göz önüne alındığında, filmin vizyona girdikten sonra büyük bir hit olması mümkün. film hakkında daha fazla bilginin Nisan ayından önce açıklanması muhtemel olan yeni poster, romantik komedinin sağlayacağı dramatik gerilimi hatırlatıyor.

Meydan Okuyanlar Luca Guadagnino’nun yönettiği filmin senaryosu Justin Kuritzkes’e ait.

Kaynak: Zendaya/Instagram

Önemli Çıkış Tarihleri

  • Challengers 2024 Tanıtım Posteri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow