MCU, Ebedilerin Geleceği Daha da Kasvetli Görünürken Taze Yetenek İçin DC ve ‘Yellowstone’a Baskın Yapıyor

Marvel Stüdyoları aracılığıyla Bolca geçişlerimiz var hayret-Bugün, MCU’nun en çok beklenen Disney Plus serilerinden birinin bazı DC gazilerini işe aldığı haberini takiben bugün, bazı tanıdık yüzlerden bahsetmiyorum bile. sarıtaş yakında franchise’a katılmaya ayarlanabilir. Başka bir yerde, hayranların bir Marvel geri dönüşü yapmak için dua ettiği biri, mümkün olan en iyi şekilde geri dönüş yolunda olduklarını […]

MCU, Ebedilerin Geleceği Daha da Kasvetli Görünürken Taze Yetenek İçin DC ve ‘Yellowstone’a Baskın Yapıyor

Marvel Stüdyoları aracılığıyla

Bolca geçişlerimiz var hayret-Bugün, MCU’nun en çok beklenen Disney Plus serilerinden birinin bazı DC gazilerini işe aldığı haberini takiben bugün, bazı tanıdık yüzlerden bahsetmiyorum bile. sarıtaş yakında franchise’a katılmaya ayarlanabilir. Başka bir yerde, hayranların bir Marvel geri dönüşü yapmak için dua ettiği biri, mümkün olan en iyi şekilde geri dönüş yolunda olduklarını ağzından kaçırmış olabilir. Keşke işler bu kadar olumlu olsaydı Ebediler işin tarafı…

Söylentiler, Marvel’in oyuncu kadrosuna baskın düzenlediğini öne sürdüğü için dünyalar çarpışıyor sarıtaş gelecekteki projeler için

Yellowstone - Kevin Costner
IMDb / Paramount aracılığıyla

Marvel Studios, oyuncu kadrosuyla her zaman son derece akıllı olmuştur ve genellikle TV’nin en büyük dizilerinden bazılarının yıldızlarını Hollywood merdivenlerini tırmanmaya çalışırken yakalar. Bunun gazilerle daha önce olduğunu gördük. Yürüyen ölü, Game of Thronesve yabancı şeylerve bunun tekrar meydana geldiğini görmek üzere olabiliriz. sarıtaş. Yeni bir söylentiye göre Marvel, popüler western dramasının iki mezununun hizmetlerini güvence altına aldı. Bu aktörlerin tam olarak kim oldukları veya nerede görünebilecekleri henüz açıklanmadı, ancak hayranlar bunu anlamaya çalışırken eğleniyor.

Daredevil: Yeniden Doğmak yazar odasına gerçek avukatlar ekler – DC gazilerinden bahsetmiyorum bile –

Hayranlar, Netflix dizisinden hangi tanıdık yüzlerin geri döneceği haberini beklerken, Daredevil: Yeniden Doğmak yazı odasını bazı ilginç eklemelerle dolduruyor. üstünde bazı gerçek avukatları işe almak Disney Plus’ın yeniden başlatılması, mahkeme salonu sahnelerini betimlemeye şüphesiz yardımcı olmak için, The CW’s Arrowverse’in iki gazisini ekledi ve küçük bir DC geçişi sunarak ya herkesi heyecanlandıracak. yarının efsaneleri orada sevenler ya da CW’den nefret edenleri bu olasılığa öfkeli bırakın.

Bir SHIELD Ajanları simge, MCU’ya geri döndüğünü alay ederek nefret edenlere karşılık veriyor

Marvel ile fotoğraf

SHIELD Ajanları Favori Chloe Bennet, bu Çarşamba günü Twitter’da günün en iyi geri dönüşü ödülünü kazandı. Oyunculuk yeteneğinden yoksun olduğu için MCU’ya geri dönmeyeceğini iddia eden antiler karşısında, Quake oyuncusu bu “tweetlerin eskimeyeceğini” iddia ederek karşılık verdi. Bunu kesinlikle, çalışmalarında bir Marvel projesi olduğuna dair bir söz olarak kabul edebiliriz ki bu, hayranların o zamandan beri tam olarak duymayı beklediği şeydi. için 2020 yılında sonuçlandı. Gizli İstilaherhangi biri?

olup olmadığına dair sonsuz gizem Ebediler Beklenen bir geçiş kesildikçe dönüş derinleşir

Ebediler
Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Hala bir fikrimiz yokken Ebediler 2 olacak, tamamen o filme bağlamayı umduğumuz yeni bir MCU projesi Bıçak ağzıgöz önünde bulundurularak Ebediler Kredi sonrası sahne, Mahershala Ali’nin Daywalker’ının Kit Harington’dan Dane Whitman’a uğursuz bir uyarı fısıldadığını gördü. Bununla birlikte, en son istihbarat, Harington’ın doğaüstü süper kahraman filmindeki Kara Şövalye rolünü yeniden canlandırmayacağını ve serinin bu köşesini bir kez daha belirsizlik içinde bırakacağını gösteriyor.

Gerçek İnananlar, Perşembe günü size Marvel çoklu evreninden en son güncellemeleri getirirken kendinizi buraya geri atın.

Teknory