DC’nin Yeni Lois Lane Kadın Oyuncusu Superman: Legacy İçin James Gunn’la Çalışmaya İlişkin İlk Güncellemeyi Verdi

Özet Rachel Brosnahan ve David Corenswet, Superman: Legacy’de ikonik karakterlerini oynamaya hazırlanmak için yönetmen James Gunn ile sıkı çalışıyor. DCU filminin mevcut Süpermen kanonuna nasıl uyduğunu tartışıyorlar ve her şeye kendi damgalarını vurmayı umuyorlar. Brosnahan, Lois Lane’i kendisine ait kılmanın heyecanını yaşıyor. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Süpermen: Miras Lois Lane oyuncusu […]

DC’nin Yeni Lois Lane Kadın Oyuncusu Superman: Legacy İçin James Gunn’la Çalışmaya İlişkin İlk Güncellemeyi Verdi

Özet

  • Rachel Brosnahan ve David Corenswet, Superman: Legacy’de ikonik karakterlerini oynamaya hazırlanmak için yönetmen James Gunn ile sıkı çalışıyor.
  • DCU filminin mevcut Süpermen kanonuna nasıl uyduğunu tartışıyorlar ve her şeye kendi damgalarını vurmayı umuyorlar.
  • Brosnahan, Lois Lane’i kendisine ait kılmanın heyecanını yaşıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Süpermen: Miras Lois Lane oyuncusu Rachel Brosnahan, DC Universe filmine hazırlanmak için James Gunn’la çalışmanın nasıl bir şey olduğunu anlatıyor. Brosnahan, Gunn’s’da David Corenswet’in Superman filminde Lois Lane’i canlandıracak Süpermen: Miras. İkili bu konuda çok az yorum yaptı veya hiç yorum yapmadı Süpermen: Miras Kadroya alındıklarından bu yana Brosnahan onların filme hazırlanma süreçlerine ışık tuttu.

Ile konuşmak EkstraTV Altın Küre’nin kırmızı halısında Brosnahan nasıl olduğunu açıkladı Süpermen: MirasClark Kent’in aktörü Corenswet, Man of Steel’in yeniden yapımına hazırlanıyor.

Oyuncuya göre o ve Corenswet Gunn’la sürekli konuşuyorlar “Bu projenin bildiğimiz Süpermenler kanonunun neresine uyduğu hakkındaİkili, gelecek DCU filmindeki karakterlerin canlandırılmasına yardımcı olmak için Lois ve Clark’ın geçmiş versiyonlarına bakarken Brosnahan, “şeylerin üzerinde kendi damgası.” Aşağıdaki alıntının tamamına göz atın:

“David ve ben, yönetmen James Gunn’la pek çok harika sohbet gerçekleştirdik ve bu projenin, bildiğimiz Süpermenler kanonunun neresine uyduğu konusunda çok konuştuk. Umarım bu, her şeye kendi damgamızı vuracağız.”

İlgili
Superman Legacy’de Oynayan Tüm Aktörler (Şimdiye Kadar)

Superman: Legacy, James Gunn ve Peter Safran’ın DC Universe’ünde vizyona giren ilk film olacak ve Man of Steel’in yeniden yapımı etkileyici bir oyuncu kadrosuna sahip.


Superman: Legacy’de Lois Lane ve Clark Kent’ten Neler Beklenmeli?

Süpermen Mirası David Corenswet ve Rachel Brosnahan, Clark ve Lois rolünde

Temel hikaye ise Süpermen: Miras Henüz açıklanmayan Gunn, filmin Clark Kent ve Lois Lane’i nasıl canlandıracağına dair bazı bilgiler paylaştı. Süpermen: Miras birden fazla DCU kahramanı içerebilir; ancak bu, karakterin Clark olarak hayatının bundan dolayı zarar göreceği anlamına gelmez. Gunn, Corenswet’in Clark ve Superman ikili performansının film için ne kadar önemli olacağına dair birkaç yorumda bulundu.

Süpermen: Miras Superman diğer DCU kahramanlarıyla etkileşime girerken, Clark Daily Planet’te Jimmy Olsen ve Brosnahan’dan Lois Lane ile birlikte çalışarak ana karakterinin hayatını ikiye bölecek. Brosnahan’dan Lois’in rolü filmin geniş kapsamından etkilenmeyecek; Gunn geçmişte şunu açıkça belirtmişti: “Süpermen ve Lois çok net kahramanlar” ile ilgili Süpermen: Miras. Buna dayanarak Brosnahan’dan Lois, Amy Adams’ın DCEU’da sahip olduğundan daha büyük bir role sahip olacak.

Corenswet’ten Clark Kent, filmde Kriptonlu ve insan tarafıyla uğraşmak zorunda kalacak ve bu da Brosnahan’dan Lois Lane’in parıldaması için bolca alan bırakacak. Aktrisin başka hiçbir şeye benzemeyen zekayı canlandırmasıyla tanındığı göz önüne alındığında Muhteşem Bayan MaiseDC hayranları, DCU’dan Lois Lane’in çizgi romanlardaki kadar keskin dilli olmasını bekleyebilirler. Ve Corenswet, oyuncu kadrosuna alınmadan yıllar önce yeni bir Süpermen’in çizgi romanlardaki gibi daha hafif olmasını istediğini söylemişti: Süpermen: Miras karakterlere yeni yaklaşımlar getirmeli, ancak sevilen, klasik Süpermen hikayeleriyle aynı hissi vermeli.

Süpermen: Miras 11 Temmuz 2025’te sinemalarda vizyona girecek.

Kaynak: EkstraTV/Twitter

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow