‘Sonuncumuz’ PC Bağlantı Noktası Olağanüstü Başarısız

Lucasfilm aracılığıyla görüntü 10 yılı aşkın bir süre bekledikten sonra, PC oyuncuları bunu öğrenince hayal kırıklığına uğradılar. Bizden geriye kalanlar yeniden yapılanma bağlantı noktası, oyunu esasen Windows’ta oynanamaz hale getiren hatalar, performans sorunları ve diğer yıkıcı sorunlarla dolu. Sony, düzeltmeleri yayınlamak ve bu feci lansmanı telafi etmek için yarışırken, insanlar sosyal medyayı bu hatalı sürümle […]

‘Sonuncumuz’ PC Bağlantı Noktası Olağanüstü Başarısız

Lucasfilm aracılığıyla görüntü

10 yılı aşkın bir süre bekledikten sonra, PC oyuncuları bunu öğrenince hayal kırıklığına uğradılar. Bizden geriye kalanlar yeniden yapılanma bağlantı noktası, oyunu esasen Windows’ta oynanamaz hale getiren hatalar, performans sorunları ve diğer yıkıcı sorunlarla dolu. Sony, düzeltmeleri yayınlamak ve bu feci lansmanı telafi etmek için yarışırken, insanlar sosyal medyayı bu hatalı sürümle ilgili hayal kırıklıklarını dile getirmek için kullanıyor.

Öte yandan Mark Hamill, Luke Skywalker karakterini bir kez daha canlandırmaya karar verdi. Aktör, ikonik X-Wing’i uçurmak veya Moff Gideon’un Darktrooper’larını paramparça etmek yerine, Rus işgaline karşı mücadelelerinde Ukraynalı direniş savaşçılarına umut getirmek için sesini kullanıyor.

Çok çok uzaktaki galaksiden bahsetmişken, Yıldız Savaşları Hayranlar, Gina Carano’nun nereden ateşlendiğini merak ediyor. mandaloryalı ve kendi spinoff şovu Yeni Cumhuriyet’in Korucuları Konserve olmak, devam eden 3. sezonun anlatımını bir şekilde olumsuz etkiledi.

Bu ani değişimin sonuçlarını düşünürken, tür hikaye anlatımının diğer yarım küresi, James Gunn’ın cesur DCU girişimi altında hala titriyor, ancak birçok insan için bu, süper kahraman sinemasının şu anki durumunu göz önünde bulundurarak hoş bir hız değişikliği.

Bugünün bilimkurgu özetinde tüm bu ritimlere ve daha fazlasına göz atın.

Bunlar Sonuncumuz memler, şu anda bir PC oyuncusu olmanın nasıl bir his olduğunu mükemmel bir şekilde özetliyor

The Last of Us'tan Joel Miller
Yaramaz Köpek ile görüntü

Seçtiğiniz platformda tüm zamanların en iyi oyunlarından birini oynamak için on yılın daha iyi bir bölümünü umutsuzca beklediğinizi hayal edin. O oyun nihayet çıkana kadar günleri saydığınızı hayal edin. Ve sadece ekranın çökmesi için yüklediğinizi hayal edin ve bunun sorunlarınızın sadece başlangıcı olduğunu öğrenmek için yaşayın. öyle görünüyor ki Sonuncumuz PC bağlantı noktası sayısız hata ve performans sorunu yaşıyor. Sony, yamalar yayınlayarak hayranların rahatsızlığını hızlı bir şekilde gideriyor, ancak Steam’deki inceleme sayfası söz konusu olduğunda, oyunun kaderi çoktan belirlendi.

Bununla birlikte, PC oyuncuları bu ikileme alışkındır, çünkü bir dizi oyunda (örn. Hogwarts Mirası, kehanet, Yaşlı Yüzük) son birkaç yıldır. Komedinin en iyi tedavi aracı olduğu söyleniyor, bu yüzden şimdi bu acıyı memlerin gücüyle çekmek için sosyal medyayı kullanıyorlar. Daha komik olanlardan bazılarını buradan kontrol edebileceğiniz bir makalede topladık.

Uzay Yolu: Yıldız Filosu Akademisi sonunda Paramount Plus’ta devam ediyor

Star Trek'in ana ekibi
NBC aracılığıyla görüntü

Uzay Yolu: Yıldız Filosu Akademisi bir süredir kanatlarda, ancak proje nihayet geliştirme cehenneminden çıkıyor ve 2024’te üretim arafına giriyor. Paramount, televizyonda uzay serisini denetleyen Alex Kurtzman’ın başka bir ekibi bir araya getirmekle meşgul olduğunu duyurdu. bu eşsiz Trekkie vizyonunu denetleyin. Gaia Violo, Starfleet Academy’de geçen prömiyer bölümünü yazıyor. ve uzayda geçen bir “üniversite dramasının” çok özel bir görüntüsünü akla getirmek. Ya da en azından bilimkurgu eşdeğeri.

Yıldız Filosu Akademisi‘ın sloganı, diziyi “ortak bir umut ve iyimserlik hayalinin peşinden gitmek için bir araya gelen genç bir öğrenci grubu”nun yer aldığı bir macera olarak tanıtıyor. Eğitmenlerinin dikkatli ve talepkar gözleri altında, filizlenen dostluklar, patlayıcı rekabetler, ilk aşklar ve hem Akademi’yi hem de Federasyonu tehdit eden yeni bir düşmanla yol alırken Yıldız Filosu subayı olmak için neler gerektiğini keşfedecekler.”

James Gunn’ın baş düşmanı, bir sonraki Süpermen’i alt etmeye çalışır, ancak o, oyuncunun varlığına dair herhangi bir bilgisi olduğunu reddeder.

henry cavill süpermen
Warner Bros aracılığıyla

DCU patronu unvanını devraldıktan sonra şu anda çevrimiçi topluluğun James Gunn’ın en büyük sıkıntısı olduğunu düşünebilirsiniz, ancak yanılıyorsunuz. bu Galaksinin Koruyucusu film yapımcısının en büyük düşmanı, Grace Randolph adında bir haber muhabiridir ve son zamanlarda onun DCU’nun yeniden başlatılmasıyla ilgili planları hakkında söyleyecek çok şeyi olmuştur. Bunlardan biri, Logan Lerman’ı bir sonraki Süpermen olarak ya da en azından şu anda rol için en büyük yarışmacı olarak geride bırakan bir söylenti içeriyordu.

Ancak James Gunn, oyuncunun varlığından habersiz numarası yapıyor. Kendisi de ünlü bir film yapımcısı ve Hollywood çevrelerinde köklü bir yer edinmiş olan Gunn’ın Lerman gibi gelişmekte olan bir aktör hakkında bir şey bilmediğine inanmak çok zor olsa da, onu sadece sadık kalmak için seçmeyi reddetmesi gerçekten çok komik bir gelişme olurdu. eski düşmanı Randolph’a. Ve böylece, görünüşte bitmeyen ve rahatsız edici derecede amansız Gunn/Safran draması gelişmeye devam ediyor.

Mark Hamill, Ukrayna’daki bir uyarı uygulaması için Luke Skywalker’ı yeniden canlandırıyor

1 kredi

Sadece birkaç yıl sonra, George Lucas’ın kahramanı Luke Skywalker’ı ilk kez sahneye çıkarmasından bu yana elli yıl geçmiş olacak. Yıldız Savaşları: Yeni Bir Umut. O zamandan beri Luke, nesiller boyunca kahramanlık ve umudun, cesaret ve fedakarlığın, onur ve bağışlayıcılığın sembolü haline geldi. Şimdi, kanonik ölümünden sonra bile Son Jedive sürpriz diriliş mandaloryalıaktörün Luke’la ya da bu dünyada temsil ettiği şeyle işi bitmedi.

Mark Hamill’in Luke Skywalker sesini Ukrayna’daki bir uyarı uygulamasına ödünç vererek askerleri ve sivilleri olası saldırılar konusunda uyardığı açıklandı. Hatta mesajı hem ilham verici hem de sağlıklı olan “Güç sizinle olsun” diyerek imzalıyor. Jedi’ların gerçek dünyada var olmadığını kim söyledi?

üçüncü sezonu mu mandaloryalı Gina Carano’nun hayaleti tarafından musallat olmak?

Gina Carano
Disney Plus ile görüntü

Cara Dune’un başlangıçta görünmesi gerekiyordu. mandaloryalı 3. sezon, öncülerden bahsetmiyorum bile Yeni Cumhuriyet’in Korucuları kopup fırlamak. Gina Carano’nun 2021’de kovulması bu planları tamamen alt üst etti ve şimdi birçok hayran bunun Jon Favreau ve Dave Filoni’nin ileriye dönük MandoVerse için tüm anlatılarını değiştirmesine neden olup olmadığını merak ediyor.

Neyse ki, 3. sezon bu kadar ezici olmadı Boba Fett’in Kitabıve kalan üç bölümün kalitesi düşse bile, olay örgüsünün şu anda aldığı genel yön için Gina Carano’nun yan karakterini suçlayamayız. Yıldız Savaşları hayranları olmak Yıldız Savaşları Ancak hayranlar, eğer bu gerçekten olursa, muhtemelen Bob Iger’den Jon Favreau ve Gina Carano’ya kadar herkesi suçlayacaklar.

Teknory