DCU Hayranları, SnyderVerse’in En Çok Harcanan Favorisinin İkinci Bir Şans Alacağı Ümidine Sarılıyor

Warner Bros aracılığıyla fotoğraf teatral kesim Adalet Ligi kışkırtıcı bir teaser ile sona erdi. Gizemli bir zırhlı figür, hizmetlerini sunmak için Jesse Eisenberg’in yeni serbest bırakılan Lex Luthor’una yaklaştı. Bu, DC evreninin en yetenekli suikastçısı ve usta dövüş sanatçısıydı. ölüm vuruşu, Joe Manganiello çizgi roman sayfalarından fırlamış gibi görünüyordu. Luthor, Batman’in gizli kimliğinin kanıtını sundu […]

DCU Hayranları, SnyderVerse’in En Çok Harcanan Favorisinin İkinci Bir Şans Alacağı Ümidine Sarılıyor

Warner Bros aracılığıyla fotoğraf

teatral kesim Adalet Ligi kışkırtıcı bir teaser ile sona erdi. Gizemli bir zırhlı figür, hizmetlerini sunmak için Jesse Eisenberg’in yeni serbest bırakılan Lex Luthor’una yaklaştı. Bu, DC evreninin en yetenekli suikastçısı ve usta dövüş sanatçısıydı. ölüm vuruşu, Joe Manganiello çizgi roman sayfalarından fırlamış gibi görünüyordu. Luthor, Batman’in gizli kimliğinin kanıtını sundu ve ikili, Ben Affleck’in Kara Şövalyesinin kiralık katile meydan okuduğu gelecekteki bir DCEU filmini ima ederek kutladı.

Joss Whedon’un devasa başarısızlığı Adalet Ligi Zack Snyder, HBO Max’in dört saatlik versiyonunun sonunda kıyamet sonrası Knightmare coda için Manganiello’yu geri getirse de, bu filmin asla gerçekleşmediği anlamına geliyordu. James Gunn şimdi DCU’yu yeni bir yöne doğru iterken ve görünüşe göre SnyderVerse’i geçmişte bırakmaya kararlıyken, Mangianello’nun Deathstroke’unu iş başında gerçekten görecek miyiz?

Gunn en azından olasılığı değerlendiriyor:

Hayranlar, Manganiello’nun rolü yeniden canlandırması için hâlâ mum yakıyor:

Yanıtlar, bunun DCU için kaçırılmış büyük bir fırsatı temsil ettiği sonucuna vararak aynı fikirde:

Diğerleri onun bir düşmanın düşmanı olacağını umuyor. Genç Titanlar film (bu çok uzak olsa da):

Bu klasik Genç Titanlar hikayenin kurulması biraz zaman alabilir ama onu ekranda görmeyi çok isteriz:

Ancak diğerleri yeniden biçimlendirme zamanının geldiğini düşünüyor:

En iyi hareket tarzı, herkesi yeniden şekillendirmek ve sıfırdan başlamak mı olur?

Kabul edelim, eğer Batman ile dövüşseydi, onun dövüş becerileriyle boy ölçüşebilecek nadir bir durum olurdu:

Manganiello’nun dönüşü bu noktada kesinlikle bir dış bahis, ama bunun için iyi olurdu Adalet Ligi biraz çözünürlük elde etmek için teaser. Jesse Eisenberg’in Luthor olarak geçirdiği sürenin sona ermesiyle, Affleck’in Batman olarak görev süresinin sona ermesiyle ve DCU’nun ileriye dönük olarak kesinlikle farklı görünmesiyle, Deathstroke’un DC’nin kahramanlarını ekranda görmek yerine onlarla olan savaşlarını hayal etmemiz gerekebilir.

Teknory