Andrew Garfield, bir MAJOR koşul altında bir Amazing Spider-Man 3 filmiyle ilgileniyor

Andrew Garfield, dost canlısı komşu Örümcek Adam rolünü yeniden canlandırmaya açık, ancak dönüşü tek bir önemli koşula bağlı olabilir. Büyük ekranda gördüğümüz tüm canlı aksiyon Örümcek Adamları arasında, Andrew Garfield en kısa ömürlü olmak gibi talihsiz bir kadere sahipti. İnanılmaz örümcek adam filmler karışık eleştirilerle karşılandı ve daha fazla devam filmi ve yan ürün geliştirilmesini […]

Andrew Garfield, bir MAJOR koşul altında bir Amazing Spider-Man 3 filmiyle ilgileniyor

Andrew Garfield, dost canlısı komşu Örümcek Adam rolünü yeniden canlandırmaya açık, ancak dönüşü tek bir önemli koşula bağlı olabilir.

Büyük ekranda gördüğümüz tüm canlı aksiyon Örümcek Adamları arasında, Andrew Garfield en kısa ömürlü olmak gibi talihsiz bir kadere sahipti. İnanılmaz örümcek adam filmler karışık eleştirilerle karşılandı ve daha fazla devam filmi ve yan ürün geliştirilmesini sağlamak için yeterli gelir elde etmedi. Andrew’un role olan tutkusu bile üçüncü bir bağımsız filmde maskeyi takmasına izin vermedi, bu, karakterinin hikayesinin bitmekten çok uzak olduğu düşünüldüğünde utanç verici.

Bazı hayranlar onu bir kez daha ağ fırlatıcı olarak New York semalarında salınırken görmeyi umarken, İngiliz aktör karakter hakkında ne hissettiğini açıkladığında bu umut yok oldu. Andrew Garfield ve Örümcek Adam arasındaki ilişki, karmaşık rolü bıraktıktan sonra ve bir daha asla Peter Parker’ı canlandıramayacak gibi görünüyordu… ta ki Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok olmuş.

Çok yönlü macera, yalnızca Andrew Garfield’ın Örümcek Adam’ının değil, Tobey Maguire’ın da dönüşünü içeriyordu. Ve filmin vizyona girmesinden bu yana (ve birçok rekoru alt üst ettiğinden) yeterince zaman geçtiğine göre, Andrew takım elbiseyi yeniden giymeye hazır görünüyor. Ancak, dönüşü büyük bir koşula bağlı görünüyordu.

Grace Randolph tarafından bildirildiği üzere, Kevin Feige’in yaratılmasına dahil olması gerekecekti. İnanılmaz Örümcek Adam 3 Andrew’un projeye bağlı kalması için:

Andrew Garfield neden Amazing Spider-Man 3’ü Kevin Feige ile yapacak?

Kevin Feige, uzun yıllardır MCU’nun gelişimini ve büyümesini izlemekten sorumlu adamdı. Süper kahraman filmlerinde neyin işe yarayıp neyin yaramadığını daha iyi anlamasını sağlayan çok fazla deneyimi olduğunu söylemek güvenli. Bunun kanıtı olarak, verdi notlar için geliştirilebilecek şeyler hakkında Sony’ye İnanılmaz Örümcek Adam 2 ve evet, onlar hakkında haklıydı. Notlardan bazıları aşağıdaki noktaları içerir:

  • “Çok fazla hikaye var”.
  • “Paul Giamatti’nin performansını azaltın, böylece biraz daha tehditkar ve daha az karikatürize görünüyor.”
  • “Peter ve Gwen arasında çok fazla gidip gelme var”
  • “Süper bilim adamı babasıyla ilgili tüm bu özel geçmiş hikaye, Peter’ın dünyanın en büyük süper kahramanı haline gelen Queens’li normal bir çocuk olduğu fikriyle savaşıyor.”

Eğer İnanılmaz Örümcek Adam 2 Keving Feige’in bahsettiği bazı sorunları çözmüş olsaydı, o zaman belki Andrew, Sony’nin ve Marvel’ın bugüne kadarki tek Örümcek Adam’ı olabilirdi. İngiliz aktörün neden Feige’in olası bir üçüncü filmde yer almasını istediğini anlamak kolay.

The Amazing Spider-Man 3’ün anlatılmamış hikayesi

Sony, Marvel ile bir anlaşma yapmadan ve karakteri MCU’da yeniden başlatmadan önce, neyle ilgili fikirler vardı? İnanılmaz Örümcek Adam 3 hakkında olabilirdi. Marc Webb’in destanında Kaptan Stacy’yi canlandıran Denis Leary, bir filmde ortaya çıktı. IGN ile röportaj film, Peter Parker’ın hayatında ölmüş insanları hayata döndürmek için bir formül kullandığını görmüş olabilirdi.

Evet, doğru okudunuz.

Görünüşe göre Sony, olayları şekillendirmek için Clone Saga çizgi roman hikayesinden ilham alıyormuş. İnanılmaz Örümcek Adam 3. Bununla birlikte, Clone Saga’nın son derece tartışmalı olduğunu hesaba kattığınızda, kulağa harika bir büyük ekran deneyimi sağlayacak gibi gelmiyor. Belki de Andrew’un duvar gezgini olarak üçüncü bir taksit yapmayı henüz tam olarak kabul etmemesinin ve Kevin Feige’in bir gün dahil olmasını istemesinin nedenlerinden biri de budur.

Andrew Garfield’ın dost canlısı mahalle kahramanımız olarak geri dönüp dönmeyeceğini yalnızca zaman gösterecek. Ancak karakteri yeniden canlandırmaya açık olmak kesinlikle ilk adım ve öyle görünüyor ki o adım çoktan verilmiş.

Teknory