DCU Yıldızı, George Clooney’nin Batman’iyle Çok Yönlü Bir Buluşma Umudu

Warner Bros aracılığıyla Yüzeyde, George Clooney’ninkiyle yolları kesişmeyi uman mevcut bir DCU yıldızının düşüncesi yarasa Adam çok iyi ve tamamen geçerli sebeplerden dolayı doğası gereği gülünç gelebilir, ancak biraz daha derine inerseniz, düşündüğünüz kadar abartılı olmayabilir. Ne de olsa, Joel Schumacher’in kötü şöhretli Batman & Robin’inin yıldızının sürpriz bir kamera hücresinin sona ermesi için sıraya […]

DCU Yıldızı, George Clooney’nin Batman’iyle Çok Yönlü Bir Buluşma Umudu

Warner Bros aracılığıyla

Yüzeyde, George Clooney’ninkiyle yolları kesişmeyi uman mevcut bir DCU yıldızının düşüncesi yarasa Adam çok iyi ve tamamen geçerli sebeplerden dolayı doğası gereği gülünç gelebilir, ancak biraz daha derine inerseniz, düşündüğünüz kadar abartılı olmayabilir.

Ne de olsa, Joel Schumacher’in kötü şöhretli Batman & Robin’inin yıldızının sürpriz bir kamera hücresinin sona ermesi için sıraya girdiğini iddia eden söylentiler interneti kasıp kavurdu. Flaş Dünyanın her yerindeki sinemalarda evi yıkmak için neyin şaka olacağı konusunda ve tweet’leri incelemek için daha analitik bir eğilime sahip olanlar bunun olacağına inanıyor.

James Gunn, Clooney’nin DCU’nun kanonik Pelerinli Savaşçısı olarak tekrar saflara çekildiği iddialarını çürütmüş olabilir, ancak görünüşünün Flaş yüzde 100 yanlıştı. Hiç şüphesiz çok dayanıksız ama bu, bir internet dedektifinin ne olursa olsun konuyu çözmeye çalışmasını asla engellemedi.

george clooney batman ve robin
Warner Bros aracılığıyla fotoğraf

Bunu akılda tutarak, Shazam! Ve Tanrıların Öfkesi yıldızı Jack Dylan Grazer itiraf ediyor CBR Clooney’nin Kara Şövalyesinin onun ideal geçiş adayı olacağı teorik olarak, aktör muhtemelen nefesini tutmasa bile imkansız olarak kabul edilebilir.

Birkaç tane var. İyi bir avuç var. Bu soruları cevaplamak zor. Dürüst olacağım – Söyleyebileceğim ve söyleyemeyeceğim şeyler hakkında ensemde nefes alan bir ekibim var. Ancak Batman ile çalışmayı çok isterim. Mükemmel bir dünyada, George Clooney Batman. Yani, genişlemeyi görmek isterim. Flash’ın şu anda ne yaptığını, evrenler arasında geçiş yapıp onu bu kadar meta-kavramsal hale getirdiğini görmeyi çok isterim ve Shazam’ın buna parmak bastığını görmek harika olur.”

Tabii ki, oyuncu kadrosunun garantisi olmadığı göz önüne alındığında Shazam! devam filminin Gunn ve Peter Safran’ın yeniden canlanan DCU’sunda bir geleceği bile olsa, beklenmedik etkileşimin olma şansı cömertçe zayıf olarak tanımlanabilir.

Teknory