Netflix’te bir Matilda 2 olacak mı?

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-12-26T17:30:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-26T15:39:17 Hiç bir Matilda 2 olacak mı? Matilda the Musical akış platformuna yeni çıktı, ancak Roald Dahl’ın klasik hikayesinin bir devamı olacak mı? Matilda the Musical, Roald Dahl’ın 1988 tarihli çok sevilen romanından uyarlanan Tim Minchin’in 2011 sahne şovunun bir uyarlamasıdır. Hikayeyi orada keşfetmediyseniz, muhtemelen onu Danny DeVito’nun […]

Netflix’te bir Matilda 2 olacak mı?

Yayınlanan: 2022-12-26T17:30:00

Güncellenmiş: 2022-12-26T15:39:17

Hiç bir Matilda 2 olacak mı? Matilda the Musical akış platformuna yeni çıktı, ancak Roald Dahl’ın klasik hikayesinin bir devamı olacak mı?

Matilda the Musical, Roald Dahl’ın 1988 tarihli çok sevilen romanından uyarlanan Tim Minchin’in 2011 sahne şovunun bir uyarlamasıdır. Hikayeyi orada keşfetmediyseniz, muhtemelen onu Danny DeVito’nun 1996 başyapıtında bulmuşsunuzdur.

İncelememizde, Netflix filminin “gürültülü, parlak ve cafcaflı olduğunu ve hikayenin daha karanlık bölümleriyle başa çıkabilirlerse, çocuklar aşk BT.”

Müzikalin bu Noel’de akış platformuna gelmesiyle izleyiciler merak ediyor olabilir: Matilda 2 olacak mı?

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Netflix’te bir Matilda 2 olacak mı?

Matilda 2 Netflix tarafından onaylanmasa da müzikalin devamını görmemiz son derece düşük bir ihtimal.

Bunun basit bir nedeni var: Charlie and the Chocolate Factory ve Charlie and the Great Glass Elevator ve Roald Dahl’ın aksine orijinal romanın devamını yazmadılar ve West End müzikalinin devam filmi de olmadı.

Ancak Danny DeVito ve Mara Wilson, başka bir film için Matilda dünyasına geri dönmekle ilgilendiklerini ifade ettiler.

Ile konuşmak Bu gece eğlence Geçen yıl Wilson şunları söyledi: “Uzun bir süre Matilda’nın devamı fikrine karşı çok dirençliydim çünkü ‘Hikaye çok güzel bir şekilde sona eriyor’ gibiydim.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Biliyor musun, belki de bir devam filmi olmamalı. Ama Danny ile çalışmayı seviyorum… Sanırım, özellikle son birkaç aydır, Cameo ve Instagram’da çalıştığımdan beri, Matilda’yı seven insanlardan aldığım tüm mesajlar gerçekten çok şey ifade ediyor.

DeVito anlattı Çizgi roman bir devam filmi yapmak isterdi – ama Matilda’nın çocuğunu takip ederdi. “Matilda 2’yi hep yapmak istemişimdir ama çocuk daha çocukken,” dedi.

“Ama bu 20 yıl önceydi, 25 yıl önceydi. Belki Matilda’nın bir çocuğu vardır ve biz öyle bir şey yapabiliriz ki, bilemiyorum.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Matilda 2 hakkında bildiğimiz her şey bu kadar. Bu arada incelememize buradan göz atın.

Teknory