Deadpool 3 aktörü, beklenen üçlü filmdeki rolleri hakkında konuşuyor

The Crown oyuncusu Emma Corrin, geçtiğimiz günlerde bir röportajda, yakında çıkacak olan Deadpool 3’te Marvel Sinematik Evrenine katılma konusundaki heyecanlarını paylaştı. Deadpool 3 Konu detayları olabildiğince gizli tutuluyor, baş karakter resmi olarak MCU’ya gelecek yılın başlarında vizyona girecek olan merakla beklenen üçlü setle geliyor. Ancak bir aktör, filmdeki rolleriyle ilgili bazı içgörülerini paylaştı. Şubat ayında, […]

Deadpool 3 aktörü, beklenen üçlü filmdeki rolleri hakkında konuşuyor

The Crown oyuncusu Emma Corrin, geçtiğimiz günlerde bir röportajda, yakında çıkacak olan Deadpool 3’te Marvel Sinematik Evrenine katılma konusundaki heyecanlarını paylaştı.

Deadpool 3 Konu detayları olabildiğince gizli tutuluyor, baş karakter resmi olarak MCU’ya gelecek yılın başlarında vizyona girecek olan merakla beklenen üçlü setle geliyor. Ancak bir aktör, filmdeki rolleriyle ilgili bazı içgörülerini paylaştı.

Şubat ayında, Ryan Reynolds şu tweet’i attı: Taç Aktör Emma Corrin, Kadroya Katılacak Deadpool 3. Daha sonra Corrin’in filmin kötü adamını oynayacağı doğrulandı. Ancak, tam olarak kimin oynayacağına dair daha fazla ayrıntı paylaşılmadı.

Onay almamış olsak da, Corrin’in Charles Xavier’in Shi ile yükselttiğinde X-Men’in eğitim seansları yapacağı tehlike odasından yaratılan güçlü yapay varlık olan Danger rolünü üstleneceğine dair birçok spekülasyon var. teknolojisi. Bir diğer popüler seçim de Ladypool’du.

Emma Corrin, Deadpool 3’te bir kötü adamı oynuyor

Emma Corrin oturdu imparatorluk dergisi, genç oyuncunun mevcut ve gelecek projelerdeki başarısı hakkında bir röportajda. Corrin, Marvel Sinematik Evreni’ne katılma ve yine de bir kötü adam olarak heyecanlarını paylaştı. İşte oyuncunun bu konuda söylediklerinden biraz.

Üç filmdeki rolleri hakkında Corrin, “Bir kötü adamı canlandıracağım için gerçekten heyecanlıyım” diyor. “Bunu yapmadım ve kaşımak istediğim bir kaşıntı. Örümcek Adam ve Kara Panter’i izledim. ‘Bak, bu konuda bana bilgi vermen gerekecek’ gibiydim. Çok karmaşık bir dünya. O kadar çok şey var ki, tam bir akıl tutulması. Tüm dil ve paskalya yumurtaları ve bu kişinin bunu yapan kişiyle akrabalığı var ve bu kişi geri geldi ve bu kişi öldü… bu inanılmaz.

Ev ödevi giderken, keyifli bir yolculuk olduğu kanıtlandı. Bunun neden bu kadar çok insan için bu kadar önemli olduğunu gerçekten anlıyorum. Bu bir fenomen ve bunun bir parçası olduğum için kendimi gerçekten şanslı hissediyorum. Özellikle Deadpool, çünkü kendisinin farkında olması ve kendi iç işleyişine karşı eleştirel olması hoşuma gidiyor.”

Emma Corrin kimi oynarsa oynasın, kesinlikle role kendi oyunlarını getirecekler ve Deadpool ile ekibin karşı karşıya gelmesi için heyecan verici bir kötü adam verecekler.

Deadpool 3 3 Mayıs 2024’te sinemalarda olması planlanıyor

Teknory