‘Deadpool 3’ ve Ryan Reynolds’a ‘bir sonraki MCU kurtarıcısı’ mı diyorsunuz? “Umutsuzca iyimser” olmanın artık bir şey olduğunu bilmiyordum

20th Century Fox aracılığıyla görüntü Marvel Sinematik Evreni şu anda, Dördüncü Aşamayı kurtarmak için tek bir kurtarıcının yeterli olmayacağı bir aşamada. Karınca-İnsan ve Yaban Arısı: Quantumania sistematik olarak ortadan kaldırdık. Pek çok süper kahraman kurtarışı arasında dengesini yeniden bulması gerekiyor. Deadpool 3 şimdiden eski ihtişamını geri getirmede nihai satranç taşı olarak görülüyor. Ancak ne kadar […]

‘Deadpool 3’ ve Ryan Reynolds’a ‘bir sonraki MCU kurtarıcısı’ mı diyorsunuz?  “Umutsuzca iyimser” olmanın artık bir şey olduğunu bilmiyordum

20th Century Fox aracılığıyla görüntü

Marvel Sinematik Evreni şu anda, Dördüncü Aşamayı kurtarmak için tek bir kurtarıcının yeterli olmayacağı bir aşamada. Karınca-İnsan ve Yaban Arısı: Quantumania sistematik olarak ortadan kaldırdık. Pek çok süper kahraman kurtarışı arasında dengesini yeniden bulması gerekiyor. Deadpool 3 şimdiden eski ihtişamını geri getirmede nihai satranç taşı olarak görülüyor. Ancak ne kadar iyimser olmak istesem de, Wade Wilson’ın üçüncü macerasının MCU’ya yarardan çok zarar verebileceği apaçık ortada.

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 tarafından sürdürülmesi beklenen onarım çalışmalarına başlandı. Harikalar – Evet, Loki 2. sezon da aynı çizgide, ancak Jonathan Majors’ın tartışmalı varlığı Tom Hiddleston’ın dindarlığını çoktan lekeledi. Ama beklemek Deadpool 3 buradan trene binip bir sonraki MCU kurtarıcısı olmak için mi? Peki, MCU’yu kurtarmak çok Olumsuz Wade Wilson’ın sahip olduğu mutant süper güçlerden biri.

Uh-oh, bekleyin, önce coplarını hazırlayanlar için…

ölü havuz 2016
20th Century Fox aracılığıyla görüntü

…Ryan Reynolds’ın MCU’da olmaması gerektiğini veya Deadpool’unun değerden yoksun olduğunu söylemiyorum. Aslında tam tersi.

Deadpool Ve Deadpool 2 Reynolds’ın kariyerine, olağanüstü oyunculuk becerisini dünyaya duyurmak için ihtiyaç duyduğu hayatı veren altın biletlerdi ve ayrıca süper kahraman filmlerinin başarılı olması için PG dereceli veya süper ciddi bir tonda olması gerekmediğini ortaya koydu. Ve açıkçası, başka birinin Ağızlı Merci olduğunu hayal bile edemiyorum. Aslında, Reynolds’ın mutantının arkadan vurulduğunu gördüğüm günden beri izliyorum. Tümü onun filmleri — Olumsuz poposunun tekrar kurşunlarla delik deşik edildiğini görmek umuduyla, sadece açıklığa kavuşturmak istedim.

Öyleyse, muhtemelen neden tedavi etmemiz gerektiğine geri dönelim. Deadpool 3 o meşhur tuz tanesinin 0.00000001 fraksiyonu ile…

Efsanevi X-Men MCU çıkışı

X-Men: Gelecek Geçmişin Günleri
20th Century Fox aracılığıyla görüntü

Hayır, benim endişem ne kadarının zaten bağlı olduğu. Deadpool 3 MCU, zor kazanılan itibarını pencereden atmaya karar vermeden çok önce. Tabii ki önce MCU başlatmadığı sürece, X-Men ve serideki diğer mutantlar için her zaman uygun giriş noktası olacaktı (ve bu nedenle, ben yapma Ancak, sinema evreninin Dördüncü Aşama başladığından bu yana çok sayıda hatalı çizgi roman karakteri çıkışını nasıl üst üste koyduğu göz önüne alındığında, bu önceki Fox mülkünün daha iyi bir performans göstermesini ve Marvel mutant kapısını başarıyla açmasını beklemek fazlasıyla mantıklı olacaktır. beklentiler.

Anlamsız Çoklu Evrende Deadpool

Şok Deadpool
20th Century Fox aracılığıyla görüntü

Yeni karakterleri tanıtmayı unutun, MCU’nun Deadpool ve diğer tüm mutantların kendi evreninde zaten nasıl var olduğunu açıklamayı planlamasından korkuyorum. Marvel sadıklarından özür dilerim, ancak şimdiye kadar çoklu evren anlaşmasının tamamı pek çok iltifat almayı başaramadı.

yolu görmek Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü hayran hizmeti adına Jane Foster’ı geri getirdi, gelişigüzel bir şekilde yüzyıllardır etrafta olan Ebedileri piyasaya sürdü ve bir sonraki büyük kötülüğünün girişini bombaladı (Ant-Man ve ekibi Kuantum Diyarına en topal şekilde inerken, muhtemelen nezaket Cassie’nin bir aktivist olarak yarı zamanlı çalışması Ve birdenbire usta bir mühendis), MCU’yu Deadpool’u mevcut evrenine bağlamak için başka bir çılgın olay örgüsü hazırlamaktan alıkoyan nedir? Ya da daha kötüsü, onu bir şekilde sıkıştırmak için Merc’in geçmiş hikayesini kurcalamak?

Çünkü fandom, Star-Lord MCU’da f kelimesini söylediğinde onu kaybetti.

galaksinin koruyucuları cilt 3
Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Ardından, R dereceli filmler sunmaya gelince Marvel’in tam olarak tanrı düzeyinde olmadığı ve Deadpool’un kan ve şimşek hızında küfürler savurabilmesi gerçeği geliyor. Üzgünüm, ancak hakkını teslim etmek için neredeyse yirmi yıl ve dört Aşamadan sonra ilk “f ***” sini söyleyerek kutlamak zorunda kalan bir franchise bekliyorum. the Deadpool, kime göre küfürler bilinçli düşünmeden nefes almak gibidir? Pekala, Donald Trump bile giderek daha fazla rahatsız olan Truth Social rantlarını durdurması bile bir olasılık gibi görünüyor.

Hugh Jackman

hugh-jackman-ryan-reynolds
YouTube/Ryan Reynolds aracılığıyla görüntü

Deadpool 3 zaten MCU’nun hayran hizmeti yapma konusundaki aşırı hoşgörüsünün kurbanı oldu. Evet, hepiniz gibi ben de Reynolds Jackman’ın “Bir daha asla Wolverine oynamayacağım” yeminini bozduğunu açıkladığında kanepemde zıplıyordum. Ama içimdeki Marvel fanatiği bu fikri ne kadar sevse de, son iki filmin başarılı olmak için kendilerini nostalji veya herhangi bir ek tereyağı ile donatması gerekmediğini fark etmekten kendini alamıyor.

neredeyse gibi Deadpool 3 mevcut MCU olan riskli bataklıktan kurtulmak için alabileceği tüm ilahi müdahaleye ihtiyacı olduğunu biliyor.

Ve şans söz konusu olduğunda, kader de filme herhangi bir iyilik yapmıyor.

Evet, puanlarım yalnızca MCU’nun nasıl yapabileceğini vurguluyor gibi görünüyor Deadpool 3 kirli, ancak bir gişe rekoru kırma potansiyeline sahip olduğu tahmin edilen bir projenin olası başarısızlığı da franchise için pek iyiye işaret etmeyecek. Veya Wade’in dediği gibi, “İyi Deadpool, kötü Marvel.”

Ancak, Deadpool’un sorunsuz MCU’ya katılımı için sığ umutlar beslemekte zorlansam da – ve “geleceği doğru bir şekilde tahmin etmek” muhtemelen özgeçmişimde iyi görünecek – işte o kurtarıcı olsun ya da olmasın, Deadpool 3 esprili paralı askere adalet yapar ve bu süreçte MCU’ya kapılmaktan kurtulur. Ve eğer söylentiler doğruysa, buna yönelik ilk adımı çoktan atmıştır.

Deadpool 3 8 Kasım 2024’te piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Yazar hakkında

avatarı

Apeksha Bagchi

Apeksha, We Got This Covered’de Serbest Editör ve Yazar. Yılların deneyimine sahip tutkulu bir içerik oluşturucudur ve güneş altındaki her şeyi kapsayabilir. Kendisini sadık bir Marvel bağımlısı olarak etiketliyor (gizlice Vampire Diaries’i zilyonuncu kez yeniden canlandırırken). Dizüstü bilgisayarında saatlerce yazı yazarak belini kırmadığı zamanlarda, muhtemelen onu bir cinayet gizemi kitabıyla kanepede kıvrılmış ve kucağında kedisini uyuklarken bulabilirsiniz.

Teknory