Dedektif Pikachu Geri Dönüyor Fragman Oyuncuları Tanıtıyor

Dedektif Pikachu Dönüyor, bu sabahki Pokemon Presents sırasında, araştırmalarınız sırasında karşılaşacağınız karakterlerin ve cep canavarlarının dökümünü yapan yeni bir fragman aldı. Konuşkan elektrikli kemirgenimize elbette insan ortağı Tim Goodman da katılıyor. Fragman ayrıca bizi Tim’in ailesi, arkadaşı Rachel ve büyük babasıyla ve ipucu koklayan Growlithe gibi yardım eli uzatan bazı Pokémonlarla yeniden tanıştırıyor. Fragman ayrıca […]

Dedektif Pikachu Geri Dönüyor Fragman Oyuncuları Tanıtıyor

Dedektif Pikachu Dönüyor, bu sabahki Pokemon Presents sırasında, araştırmalarınız sırasında karşılaşacağınız karakterlerin ve cep canavarlarının dökümünü yapan yeni bir fragman aldı.

Konuşkan elektrikli kemirgenimize elbette insan ortağı Tim Goodman da katılıyor. Fragman ayrıca bizi Tim’in ailesi, arkadaşı Rachel ve büyük babasıyla ve ipucu koklayan Growlithe gibi yardım eli uzatan bazı Pokémonlarla yeniden tanıştırıyor. Fragman ayrıca araştırmacı oynanışın bir kısmını da gösteriyor.

Dedektif Pikachu Dönüyor, 6 Ekim’de Switch’e geliyor. İlk oyun hakkındaki düşüncelerimiz için buradan incelememize göz atın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow