Cash App Hesabınızı Nasıl Silebilirsiniz?

Birçok mobil uygulama kullanıcısı, Cash App deneyimlerinden son derece memnun olsa da, iptal etmeyi düşünmek için birkaç nedeniniz olabilir. Mobil ödeme uygulaması alanındaki tüm çeşitli tekliflerle, farklı nedenlerle başka bir hizmeti beğenmeniz oldukça olasıdır. Cash Uygulamasını çok sık kullanmadığınızı fark ederseniz, bunun nedeni para göndermeniz gereken kişilerin çoğunun diğer ödeme uygulamalarında daha aktif olması veya […]

Cash App Hesabınızı Nasıl Silebilirsiniz?

Birçok mobil uygulama kullanıcısı, Cash App deneyimlerinden son derece memnun olsa da, iptal etmeyi düşünmek için birkaç nedeniniz olabilir. Mobil ödeme uygulaması alanındaki tüm çeşitli tekliflerle, farklı nedenlerle başka bir hizmeti beğenmeniz oldukça olasıdır. Cash Uygulamasını çok sık kullanmadığınızı fark ederseniz, bunun nedeni para göndermeniz gereken kişilerin çoğunun diğer ödeme uygulamalarında daha aktif olması veya belki de onun mevcut özelliklerinde gezinirken sorun yaşıyor olmanız olabilir. Cash Uygulamasını silmek, izlemeniz gereken hesap sayısını azaltmanın yanı sıra güvenlik sızıntıları ve veri ihlalleri olasılığını azaltabilir.

Cash App hesabınızı silmeden önce, birkaç önemli görevi yerine getirmeniz zorunludur. En önemli adım, mevcut tüm paranızı çekmek ve bunları farklı bir hizmete aktarmaktır. İşte nasıl:

  1. Mobil cihazınızda Cash Uygulamasını başlatın ve oturum açın.
  2. Ekranın sol alt köşesindeki Para sekmesini (bir ev simgesine benziyor) seçin.
  3. Para Çekme’ye dokunun.
  4. Bakiyenizi sıfırlayan bir miktar girin ve Cash Out’a basın.
  5. Bir para yatırma hızı seçin. Anında Mevduatın minimum 0,25 $ ücret gerektirdiğini unutmayın.
  6. PIN’inizi veya Dokunmatik Kimliğinizi kullanarak işlemi doğrulayın.

Cash App’in sohbet desteğine göre, Cash App’teki tüm paranızı transfer etmenin yanı sıra, eksi bakiyeniz olmadığından, tüm Bitcoin’lerinizi ve hisse senetlerinizi sattığınızdan ve daha önce herhangi bir hediye kartından kurtulduğunuzdan da emin olmanız gerekir. Cash App hesabınızı tamamen kapatabilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow