Devam filmine takıntılı Vin Diesel, Kimsenin İstemeyeceği Bir Devam Filmi İle Alay Etmeye Devam Ediyor

Lionsgate aracılığıyla Devam filmlerini ve franchise’ları ne kadar sevdiğiniz önemli değil, cehennemde onları bir parça bile olsa sevme şansınız yok. Vin Dizel yaptı, yapıyor ve hiç şüphesiz yapmaya devam edecek. Kolsuz kıyafetlerin çakıl boğazlı sevgilisinin filmografisine bakıldığında, bir veya iki IP’ye düşkün olduğu açık. Milenyumun başında ilk kırıldığından beri Zifiri karanlık Ve Hızlı ve ÖfkeliDiesel […]

Devam filmine takıntılı Vin Diesel, Kimsenin İstemeyeceği Bir Devam Filmi İle Alay Etmeye Devam Ediyor

Lionsgate aracılığıyla

Devam filmlerini ve franchise’ları ne kadar sevdiğiniz önemli değil, cehennemde onları bir parça bile olsa sevme şansınız yok. Vin Dizel yaptı, yapıyor ve hiç şüphesiz yapmaya devam edecek.

Kolsuz kıyafetlerin çakıl boğazlı sevgilisinin filmografisine bakıldığında, bir veya iki IP’ye düşkün olduğu açık. Milenyumun başında ilk kırıldığından beri Zifiri karanlık Ve Hızlı ve ÖfkeliDiesel 19 uzun metrajlı filmde, iki kısa filmde, dört TV şovunda, bir dörtlü video oyununda ve daha önce oynadığı rollerin devamı, yan ürünü veya yan ürünü olan bir çift tema parkı atraksiyonunda yer aldı. .

son Cadı Avcısı
Lionsgate aracılığıyla

Daha da dikkat çekici olan şey, bu projelerin 31’inin Dominic Toretto, Richard B. Riddick, Xander Cage veya Groot’a odaklanmasıdır, ancak bu, listeye başka bir IP eklemeye devam etmeyeceği anlamına gelmez. Gişede 90 milyon dolarlık bir bütçeyle yalnızca 147 milyon dolar kazanmasına ve yüzde 18 Rotten Tomatoes puanı almasına rağmen, Diesel planları olduğunu söylemeye devam ediyor. Son Cadı Avcısı.

Gerçekten Diesel’in başka bir doğaüstü maskaralık nöbeti için başlık kahramanı olarak geri döndüğünü görmek isteyen var mı? İlki korkunçtu ve bu, kritik ve ticari performansına yansıdı, bu nedenle kuyuya geri dönmenin neden farklı sonuçlar doğuracağını anlamak zor.

Sonra tekrar, mevcut Galaksinin Koruyucuları dizisinin dağılmasıyla, hızlı ve Öfkeli sona ermek ve Riddick 4 on yıldır geliştirme cehenneminde sıkışıp kalmış biri olarak, belki de devam oyunlarından yoksunluk belirtileri çekiyor.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory